Izvēlne
Audzēkņu uzņemšana interešu izglītības programmās 2024./2025.m.g. sāksies 20.augustā. Piepildītu un emocijām bagātu vasaru!
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Audzēkņu uzņemšana interešu izglītības programmās 2024./2025.m.g. sāksies 20.augustā. Piepildītu un emocijām bagātu vasaru!

Digitālā mākslas darbu izstāde “Radītprieks”

Līdz ar pavasara iestāšanos, ik gadu, tiek organizēta bērnu mākslas izstāde, kurā piedalās Cēsu novada skolu skolēni. Šajā gadā izstādei iesūtīti 77 bērnu mākslas darbi, kuru autori ir Cēsu Pilsētas vidusskolas, Straupes pamatskolas, Amatas pamatskolas un Cēsu Bērnu un jauniešu centra skolēni.

Risinot izstādes tēmu “Radītprieks”, savās fantāzijās, gan pētot un izzinot, un darbojoties, tapuši mākslas darbi dažādās tehnikās, izmantojot atšķirīgus materiālus – mālu, audumu, krāsas, dabas materiālus u.c.. Lai izstādes darbi būtu pārskatāmi, tie sagrupēti 6 daļās  – 3D māksla un dizains; Floristika; Gleznojumi un zīmējumi; Keramika; Tekstilmāksla un Mākslas priekšmeti.

Tā kā šajā gadā izstādes darbus žūrija nevērtē, tika uzrunāti Cēsu Bērnu un jauniešu centra pulciņu audzēkņi (kuri nav saistīti ar mākslas jomu), lai piedalītos balsojmā par oriģinālāko un interesantāko darbu.  Apkopojot rezultātus, “Cēsu BJC Simpātiju balvu” saņem 5 darbu autori:

  1. Darba “Jautro kaķu klubs” autori no Straupes pamatskolas Floristikas pilciņa (2.klase.), pedagogs Ilona Čerņavska;
  2. Darba “Mans groziņš māmiņai” autore Melānija Geidāne no Cēsu BJC Floristikas pulciņa (6 gadi), pedagogs Sanita Dovgiallo;
  3. Darba “Teksta portrets” autors Gabriels Marcijs Melnalksnis no Cēsu Pilsētas vidusskolas pulciņa “Varavīksne”, pedagogs Indra Jaunzema;
  4. Darba “Pavasaris mūsmājās” autore Liāna Balandina no Cēsu BJC Eksperimentālās studijas (10.klase), pedagogs Antra Bāliņa – Diega;
  5. Darba “Lācītis” autore Tīna Agate Buša no Cēsu BJC Modes un stila aksesuāru pulciņa (4.klase), pedagogs Mudīte Blūma.

Bērnu radošo darbu izstādi iespējams aplūkot digitāli – Cēsu Bērnu un jauniešu centra mājas lapā.

Saite piekļuvei pieejama šeit: http://cbjc.lv/izstades

Paldies jaunajiem māksliniekiem un pedagogiem par KOPĀ radīto @Radītprieku !

 

Informāciju sagatavoja:
Cēsu BJC pasākumu organizatore
Lāsma Dene