Izvēlne
No 21.10 interešu izglītības nodarbības klātienē nenotiek.Informācija par veicamajiem uzdevumiem un attālināto darba organizāciju skatīt darba plānā un pulciņu WhatsApp grupās.
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • No 21.10 interešu izglītības nodarbības klātienē nenotiek.Informācija par veicamajiem uzdevumiem un attālināto darba organizāciju skatīt darba plānā un pulciņu WhatsApp grupās.

Popgrupas “Vizbulēni”darbīgā vasara

Jūnija un jūlija mēneši popgrupas dalībniekiem aizritēja, čakli mācoties jaunas dziesmas, un gatavojoties patiešām skaistam un vienreizējam koncertam – “Imkas sapņu grāmatas” ceturtajai atvēršanai – “Kad mazie lieli kļūst”. Koncertā tika aicināti piedalīties arī jau lieli izaugušie popgrupas audzēkņi, kas savu ceļu turpina saistīt ar mūziku. Gan esošie, gan bijušie pogrupas audzēkņi apguva skaisto un sarežģīto Imanta Kalniņa dziesmu repertuāru, neskatoties uz neierastajiem nodarbību norises apstākļiem. Skaistā un saulainā 25. jūlija dienā varējām iepriecināt visus skatītājus ar sava darbiņa rezultātiem, sniedzot koncertu Pils dārzā, kopā ar Vidzemes kamerorķestri, un citiem Cēsu dziedošajiem bērniem, un jauniešiem. Tagad esam gatavi jaunam darba cēlienam, un gaidam visus esošos, kā arī jaunus dalībniekus mūsu skanīgo balsu pulciņā! Uz tikšanos!