Izvēlne
Pirmdien, 25.septembrī VIVA nodarbības nenotiek Aktuāli -  Šūšanas un modes un stila aksesuāru pulciņš savu darbību uzsāks ar oktobri
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Šobrīd jaunu aktualitāšu nav!

Cēsīs Jauniešu dienas ietvaros notiks interaktīva orientēšanās spēle

Trešdien, 1.septembrī, Cēsīs Jauniešu dienas ietvaros notiks interaktīva orientēšanās spēle “Iepazīsti Cēsu jauniešu stāstu un krāsainās pasakas”. Spēlē aicināti piedalīties visi Cēsu novada iedzīvotāji, īpaši jaunieši un ģimenes ar bērniem. Dalība aktivitātē ir bezmaksas.

Kā ierasts, par godu mācību gada uzsākšanai, Cēsu novada Jauniešu dome organizē Jauniešu dienu. Šogad, piemērojoties apstākļiem pasaulē, tā notiek netradicionālā – orientēšanās spēles formātā. Laika posmā no 13:00 līdz 17:00 novada iedzīvotāji un viesi aicināti Cēsu Jauniešu mājas pagalmā (Rīgas iela 23) iegūt orientēšanās uzdevumus un piedzīvot aizraujošu pēcpusdienu. Spēles laikā dalībniekiem būs iespēja orientēties Cēsu pilsētvidē, iepazīties ar Cēsu jauniešu stāstiem un apskatīt CBJC izstādi “Krāsainās pasakas”. Spēles dalībniekus sagaida muzikāli pārsteigumi un balviņas par piedalīšanos.

Cēsu novada Jaunatnes lietu speciāliste Iveta Jermolājeva stāsta: “Jauniešu diena Cēsīs notiek jau 19. reizi. Mums ar Cēsu jauniešiem bija svarīgi nepārraut šo tradīciju, bet turpināt to drošā, visai sabiedrībai pieejamā un vienlaikus interesantā veidā. Tāpēc ierastā lielā koncerta vietā nācās meklēt jaunu risinājumu. Šogad Jauniešu dienu pavada Imanta Ziedoņa “Krāsaino pasaku” motīvs, bet centrā ir mūsu bērni un jaunieši. Līdzīgi kā Zilais zirgs no Zilās pasakas, viņi ir mūsu cerības un nākotne un reizē arī šodiena – par to arī būs spēle.”

Jauniešu dienas norisi atbalsta Cēsu novada pašvaldība un AS “Cēsu alus”. Pasākumu rīko Cēsu novada jauniešu dome sadarbībā ar Cēsu bērnu un jauniešu centru un jauniešu organizāciju “Youth for City – City for Youth.”

Informāciju sagatavoja:
Emīls Lukjanskis
“Youth for City – City for Youth”
26680966
emils.lukjanskis@gmail.com