Izvēlne
Audzēkņu uzņemšana interešu izglītības programmās 2024./2025.m.g. sāksies 20.augustā. Piepildītu un emocijām bagātu vasaru!
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Audzēkņu uzņemšana interešu izglītības programmās 2024./2025.m.g. sāksies 20.augustā. Piepildītu un emocijām bagātu vasaru!

Mākslas projekta “Radi rotājot” laureātu darbu izstāde Rīgā

No 21. jūlija līdz 15. augustam VEF kultūras pilī apskatāma Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku norišu #dziedundejo2021 izstāde – “Radi rotājot”. Izstādē aplūkojami 550 projekta finālam izvirzītie Latvijas skolu audzēkņu darbi dažādās tehnikās – keramikā, tekstilā, kokā, metālā, papīrā un citos materiālos. Izstādes dalībnieki ir radījuši mūsdienīgas rotas un rotājumus sev, sadzīvei, telpām dažādās vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas tehnikās.

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas projekta “Radi rotājot” eksponāti tika atlasīti 2020.gadā no gandrīz 1500 darbiem. Darbu atlasi veica žūrija –  māksliniece Aiva Bumbure, bērnu un jauniešu centra “Daugmale” stikla pulciņa “Mozaīka” vadītāja Ilze Rimicāne un projekta “Radi rotājot” mākslinieciskās koncepcijas autore Areta Raudzepa.

No Cēsīm uz Rīgu aizceļojuši un izstādē aplūkojami 30 darbi, kuru autori ir Cēsu pilsētas vidusskolas, Cēsu Bērnu un jauniešu centra, Straupes pamatskolas un Aleksandra Bieziņa Raiskuma pamatskolas skolēni.

Ieeja izstādē – bezmaksas, tā skatāma VEF kultūras pilī, Rīgā, Ropažu ielā 2 katru dienu no plkst. 12:00 līdz 18:00.

 

Informāciju sagatavoja:
Cēsu BJC pasākumu organizatore
Lāsma Dene
T.26433257