Izvēlne
Interešu izglītības nodarbības notiek attālināti, klātienē ( ārā) vai kombinēti. Informācija par uzdevumiem darba plānā. WhatsApp grupās informācija par darba organizāciju un noteikumiem.Dalības maksa netiek piemērota.
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Interešu izglītības nodarbības notiek attālināti, klātienē ( ārā) vai kombinēti. Informācija par uzdevumiem darba plānā. WhatsApp grupās informācija par darba organizāciju un noteikumiem.Dalības maksa netiek piemērota.

Foto medības noslēgušās ar bilžu “trofejām”

Pavasara brīvlaika nedēļā no 15. līdz 21.martam Cēsu Bērnu un jauniešu centra audzēkņi kopā ar savām ģimenēm aktīvi piedalījās Pilsētas spēlē “Fotomedības Cēsu ielās”, kuras laikā pēc dotajiem fragmentiem bija jāatrod divdesmit objekti pilsētā, tie jānofotografē pilnā apmērā un jāiesūta organizatoriem.

Apkopojot spēles rezultātus, kopā tika saņemtas 787 fotogrāfijas no 40 individuālajiem dalībniekiem un aktīvo ģimeņu komandām. Tās bija ne tikai fotogrāfijas, bet arī daudz labi uzmundrinājuma vārdi, kā arī izteikta vēlme šādās aktivitātēs piedalīties arī turpmāk.

Pēc spēles noteikumiem veiksmīgākajiem tiek piešķirtas pārsteiguma balvas. Šoreiz tās saņems katrs ceturtais pareizo atbilžu iesūtītājs.

Un tā  – veiksmīgākie spēlētāji ir dalībnieki, kuru telefona numurs sākas ar 262245XX, 294074XX, 232214XX, 255655XX, 253147XX, 200814XX, 257752XX, 287003XX, 223353XX, 261707XX.

Visi balvu ieguvēji saņems SMS ar uzaicinājumu ierasties individuāli norādītā laikā un vietā pēc balvas.

Paldies visiem “trāpīgajiem medniekiem”!

Ķeriet mirkļus un priecājieties par tiem, gaidot lielo vasaras brīvlaiku!

 

Informāciju sagatavoja:
Cēsu Bērnu un jauniešu centra
pasākumu organizatore
Lāsma Dene

 

Pareizās atbildes pieejamas šeit