Izvēlne
25. aprīlis, plkst.18.00 CBJC “Pateicības pavasaris” 26. aprīlis, plkst. 13.00 4./5-9. klašu, 5.-12.klašu koru, zēnu un meiteņu koru, profesionālo izglītības iestāžu, koledžu, vidusskolu un jaukto koru konkurss, 2. kārta
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Šobrīd jaunu aktualitāšu nav!

Noslēgusies Jauniešu diena 2020

29.augustā jau 18. reizi Cēsīs tika atzīmēta Jauniešu diena. Lai gan gadu laikā tā mainījusi savu norises vietu, formu, un arī šis gads nesa pārmaiņas, nemainīgs palika fakts – svētku krāšņums un prieks!

Rīta daļā “Masku balle” ar koncertu priecēja Cēsu Bērnu un jauniešu centra audzēkņi, biedrība “Karro” rādīja paraugdemonstrējumus ar suņiem un neizpalika arī konkursi ar vērtīgām balvām. Kā ierasts ikviens interesents varēja piedalīties dažādās sportiskās, radošās, izglītojošās aktivitātēs, krāt zīmodziņus un saņemt “Cēsu alus” gardās suliņas.

Vakara daļā par muzikālo noformējumu rūpējās 4 grupas – My High Love, Rīmdari, Transleiteris un Carnival Youth. Šogad uz skatuves kāpa arī 2 iedvesmotāji, daloties savā pieredzē – Edgars Bāliņš un Mārtiņš Meiers.

Vakara gaitā jauniešiem bija iespēja piedalīties konkursos un gūt vērtīgas balvas no mūsu atbalstītājiem – Cēsu alus, Studio pizza, Livonia, Vinnis, Kartupeļu Lauka Radio, Ozolkalns, Kārumlāde un Vecpilsētas kebabs. Tiem, kuri vēlējās sajust asākas emocijas, bija iespēja iemēģināt brīvo kritienu, katapultu un orbitronu.

Krāšņās atmiņas visas dienas garumā palīdzēja iemūžināt The photobox komanda.

Foto no The photobox https://thephotoboxlv.pixieset.com/csisjaunieudiena2020/

Foto no pasākuma ej.uz/JDCesis2020


Paldies visiem draugiem un atbalstītājiem par krāšņajiem svētkiem – Cēsu novada pašvaldība, Cēsu Bērnu un jauniešu centrs, p/a “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”, Jaunsardze, Cēsu alus, Ozolkalns, Kartupeļu Lauka Radio, ZAAO, Kārumlāde, Cēsu pilsētas Sporta skola, Studio pizza, Vinnis, biedrība Karro, “Laima” šokolādes muzejs, Vecpilsētas kebabs, Cēsu pilsētas mākslas skola, Livonia, atrakciju parks “Džungļi”, Cēsu novad
a vecāku dome, biedrība “Brīnummāja”, Sabiedrības integrācijas fonds. Lai svētki taptu, projekts “JAUNIEŠU DIENA 2020” (nr. 2020.LV/ĢDP/02) finansēts no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.