Izvēlne
Audzēkņu uzņemšana CBJC interešu izglītības programmās 2020./2021.m.g. sāksies 2020.gada 17.augustā Saturīgi aizpildi brīvo laiku ar prasmēm un zināšanām, kuras palīdz īstenot savas ieceres, noder skolā un ikdienā! Cēsu Bērnu un jauniešu centrā var interesanti pavadīt brīvo laiku un apgūt ko noderīgu! Nepārtraukts pilnveides process, stratēģisks skats nākotnē, virzība uz attīstību un izcilību! Izpaud savu radošumu, dari to, kas patīk un mācies to, ko citi nemāk!
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Audzēkņu uzņemšana CBJC interešu izglītības programmās 2020./2021.m.g. sāksies 2020.gada 17.augustā

Notikusi tērpu kolekciju modes skate

12.martā Cēsu Bērnu un jauniešu centrā (Cēsu BJC) pulcējās bērnu vecāki, modes pazinēji un interesenti, lai vērotu Tērpu kolekciju skates „Radi rotājot” dalībnieku demonstrējumus.
Konkursam “Radi rotājot” kolekcijas bija pieteikuši gan pašmāju – Cēsu BJC tērpu darniātāji, gan viesi no Nītaures vidusskolas un Vecpiebalgas novada pamatskolas.
Pieaicinātie eksperti vērtēšanas komisijā – Šūšanas un modelēšanas studijas vadītāja Zinta Irbe, mākslas skolas direktore Kristīne Lāriņa un māksla, dizaina pedagoģe Ingūna Briede, atzina kolekciju atbilstību tēmai un nolikuma prasībām.

Ņemot vērā pašu bērnu radīto apģērbu konkurētspējīgo kvalitātes radītāju un oriģinalitāti tērpos, augstvērtīgo 1.pakāpi un ceļazīmi uz konkursa 2.kārtu Vaidavas kultūras un amatniecības centrā š.g.28.aprīlī saņēma:
– Cēsu BJC Zīda apgleznošanas un audumu apdrukas darbnīcas kolekcija „Pilsētas svētki” (4.-10.kl., pedagogs Sarmīte Radziņa);
– Cēsu BJC Šūšanas klases kolekcijas „Gaismiņa ausa, saulīte lēca” un “Tavs sapnis ir ziedošs” (6.-9.kl. un 2.-4.kl., pedagogs Mudīte Blūma);
– Cēsu BJC Modes dizaina pulciņa kolekcija “Bērziņ, tavi raibumiņi” (1.-5.kl., pedagogs Marta Blūma).

Vēlam veiksmi un iekļūšanu kolekcijām arī finālā, kurš notiks XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku laikā 10.jūlijā Hanzas peronā.
Informāciju sagatavoja: Cēsu Bērnu un jauniešu centra pasākumu organizatore Lāsma Dene