Izvēlne
Audzēkņu uzņemšana CBJC interešu izglītības programmās 2020./2021.m.g. sāksies 2020.gada 17.augustā Saturīgi aizpildi brīvo laiku ar prasmēm un zināšanām, kuras palīdz īstenot savas ieceres, noder skolā un ikdienā! Cēsu Bērnu un jauniešu centrā var interesanti pavadīt brīvo laiku un apgūt ko noderīgu! Nepārtraukts pilnveides process, stratēģisks skats nākotnē, virzība uz attīstību un izcilību! Izpaud savu radošumu, dari to, kas patīk un mācies to, ko citi nemāk!
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Audzēkņu uzņemšana CBJC interešu izglītības programmās 2020./2021.m.g. sāksies 2020.gada 17.augustā

Noslēgusies mākslas darbu konkursa “Radi rotājot” 1.kārta

Gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku mākslas programmas aktivitātēm, 13.martā Cēsīs notika Vizālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa “Radi rotājot” darbu izvērtēšana un atlase konkursa 2.kārtai Vidzemē.
1.kārtas konkursam – izstādei iesūtīti 276 bērnu un jauniešu mākslas darbi no 12 izglītības iestādēm:
Amatas pamatskolas,
Zaubes pamatskolas,
Stalbes pamatskolas,
Jaunpiebalgas vidusskolas,
Straupes pamatskolas,
Aleksandra Bieziņa Raiskuma pamatskolas,
Raunas vidusskolas,
Priekuļu vidusskolas,
Cēsu pilsētas Pastariņa sākuskolas,
Cēsu 1.pamatskolas,
Cēsu Pilsētas vidusskolas,
Cēsu Bērnu un jauniešu centra.

Radot tradīcijās balstītus, mūsdienīgus darbus dažādās vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas tehnikās, konkursa dalībnieki iepriekš pētījuši tēmas – “Rotas”, “Rotājumi”, “Rotāšanās”, “Rotāšana” dabā, sadzīvē, telpā, kultūras mantojumā, tai skaitā latviešu tautas folklorā.
Konkursa 1.kārtas darbi šobrīd atrodas Cēsu Izstāžu namā (Pils laukumā 3).
Ievērojot visus piesardzības noteikumus, izstādes ekspozīcija ir slēgta uz laiku līdz š.g.14.aprīlim, tāpēc darbi klātienē nebūs apskatāmi.

2.kārtai, kas plānota Vaidavas mākslas un amatniecības centrā š.g.28.aprīlī, tika noteikti oriģinālākie, kvalitatīvākie un interesantākie darbi – kopskaitā 71.

Informāciju sagatvoja: Lāsma Dene Cēsu Bērnu un jauniešu centra pasākumu organizatore