Izvēlne
Audzēkņu uzņemšana CBJC interešu izglītības programmās 2020./2021.m.g. sāksies 2020.gada 17.augustā Saturīgi aizpildi brīvo laiku ar prasmēm un zināšanām, kuras palīdz īstenot savas ieceres, noder skolā un ikdienā! Cēsu Bērnu un jauniešu centrā var interesanti pavadīt brīvo laiku un apgūt ko noderīgu! Nepārtraukts pilnveides process, stratēģisks skats nākotnē, virzība uz attīstību un izcilību! Izpaud savu radošumu, dari to, kas patīk un mācies to, ko citi nemāk!
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Audzēkņu uzņemšana CBJC interešu izglītības programmās 2020./2021.m.g. sāksies 2020.gada 17.augustā

Gūti panākumi Vidzemes novada Skatuves runas konkursā

4.martā Cēsu Bērnu un jauniešu centrā notika Skolēnu skatuves runas konkursa 2.kārta, kurā tikās 13 Vidzemes novadu izglītības iestāžu labākie skatuves runas runātāji.
Cēsu novadu konkursā pārstāvēja dalībnieki no Cēsu 1.pamatskolas, Cēsu Pilsētas vidusskolas, Cēsu Jaunās pamatskolas, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu valsts ģimnāzijas, Cēsu Valsts ģimnāzijas un A.Kalniņa Cēsu mūzikas visdusskolas.
76 dalībnieku konkurencē augstāko pakāpi ieguva septiņi pašmāju runātāji –
Gustavs Krafte (Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Andreta Rasmussena), Filips Rasmussens (Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Lilita Ozoliņa), Mare Pāsa (Cēsu Jaunā pamatskola, skolotāja Liene Biezā), Estere Elizabete Ponciusa (DACVĢ, skolotāja Elita Rozīte), Henrijs Kozlovskis un Katrīna Avotiņa (AKCMV, skolotāji Gunta Bērziņa un Emīls Lukjanskis) un Dārta Amantova (CVĢ, skolotāja Vineta Stīpniece).

Konkursantu priekšnesumus uzklausīja un izvērtēja Valsts Izglītības satura centra sastādīta vērtēšanas komisija, kuras sastavā bija režisore un pedagoģe Dace Liepeniece, režisore un pedagoģe Anna Jansone un VISC Interešu izglītības un audzināšanas darba nodaļas vecākā referente, režisore Dace Jurka.

Visi rezultāti aplūkojami VISC mājas lapā: https://visc.gov.lv/intizglitiba/dokumenti/teatramaksla/2020_skat_runa_rezultati.pdf

Informāciju sagatavoja: Cēsu Bērnu un jauniešu centra pasākumu organizatore Lāsma Dene