Izvēlne
Audzēkņu uzņemšana CBJC interešu izglītības programmās 2020./2021.m.g. sāksies 2020.gada 17.augustā Saturīgi aizpildi brīvo laiku ar prasmēm un zināšanām, kuras palīdz īstenot savas ieceres, noder skolā un ikdienā! Cēsu Bērnu un jauniešu centrā var interesanti pavadīt brīvo laiku un apgūt ko noderīgu! Nepārtraukts pilnveides process, stratēģisks skats nākotnē, virzība uz attīstību un izcilību! Izpaud savu radošumu, dari to, kas patīk un mācies to, ko citi nemāk!
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Audzēkņu uzņemšana CBJC interešu izglītības programmās 2020./2021.m.g. sāksies 2020.gada 17.augustā

Vokālās studijas “Sekunda” panākumi konkursā

9.februārī Vidzemes koncertzālē “Cēsis” notika dziedātāju konkurss “Zelta balss”, kurā piedalījās Cēsu Bērnu un jauiešu centra Vokālās studijas “Sekunda” dziedātāji kopā ar vadītāju Inu Aizgali.

Konkursa žūrija, kuras sastāvā bija Guntars Račs, Aija Andrejeva, Zane Gargazina, Rudolfs Rudd Budze, kolektīva sniegumu novērtēja atzinīgi, piešķirot 3.pakāpi ar 7,60 punktiem.

Jaunie talanti šādu skatuves pieredzi, uzstājoties konkursā, guva pirmo reiz. Skolotāja Ina atzīst, ka iesāktais jāturpina un jāpilnveido dziedāšanas prasmes, jo tikai strādājot un uzstājoties mēs gūstam pieredzi un rezultātu.

Tad tik uz priekšu!