Izvēlne
Audzēkņu uzņemšana CBJC interešu izglītības programmās 2020./2021.m.g. sāksies 2020.gada 17.augustā Saturīgi aizpildi brīvo laiku ar prasmēm un zināšanām, kuras palīdz īstenot savas ieceres, noder skolā un ikdienā! Cēsu Bērnu un jauniešu centrā var interesanti pavadīt brīvo laiku un apgūt ko noderīgu! Nepārtraukts pilnveides process, stratēģisks skats nākotnē, virzība uz attīstību un izcilību! Izpaud savu radošumu, dari to, kas patīk un mācies to, ko citi nemāk!
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Audzēkņu uzņemšana CBJC interešu izglītības programmās 2020./2021.m.g. sāksies 2020.gada 17.augustā

Noslēgusies Vokālās mūzikas konkursa “Balsis 2020” 1. kārta

25. februārī Cēsu Bērnu un jauniešu centrā notika Vokālās mūzikas konkursa “Balsis 2020” 1.atlases kārta. Dziedošie kolektīvi no Cēsu un Amatas novadiem sacentās par iespēju startēt nākošajā posmā – Vidzemes reģiona konkursa kārtā.

Dalībnieki, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, bija apguvuši ne tikai brīvi izvēlētu programmu, bet arī svētku repertuārā iekļautās dziesmas, atbilstoši sava vecuma grupas grūtības pakāpei.

Ansambļu izpildījumā skanēja tīs dziesmas. Viena – latviešu tautas dziesmas apdare a cappella par tēmu “ROTĀ” saskaņā ar svētku koncepciju, otra – brīvas izvēles latviešu tautasdziesmas apdare, kurā izmantoti mūsdienīgi izteiksmes līdzekļi (arī a cappella) un trešā – obligātā repertuāra dziesma – viena daļa ar klavieru pavadījumu no Imanta Mežaraupa rapsodijas-kantātes “Nu ir laiks Rīgā braukt”.

Vērtēšanas komisija, kuras sastāvā – mūzikas skolotājas un vokālo ansambļu vadītājas – Ina Aizgale, Antra Svetoka un Dace Bicāne, dalībnieku sniegumu novērtēja atzinīgi, piešķirot I un II pakāpi. Dalībai Vidzemes reģiona konkursā, kurš notiks 10.martā Cēsīs, izvirzīja divus kolektīvus – Cēsu 1.pamatskolas 5.klašu vokālo ansambli (vadītāja Ilze Grinfelde) un Cēsu Valsts ģimnāzijas jaukto vokālo ansambli (vadītāja Ilga Šķendere).

Paldies kolektīvu vadītājiem par ieguldīto darbu un ansambļu dalībniekiem par skanīgo dziedājumu! Lai izdodas arī turpmāk!