Izvēlne
Audzēkņu uzņemšana CBJC interešu izglītības programmās 2020./2021.m.g. sāksies 2020.gada 17.augustā Saturīgi aizpildi brīvo laiku ar prasmēm un zināšanām, kuras palīdz īstenot savas ieceres, noder skolā un ikdienā! Cēsu Bērnu un jauniešu centrā var interesanti pavadīt brīvo laiku un apgūt ko noderīgu! Nepārtraukts pilnveides process, stratēģisks skats nākotnē, virzība uz attīstību un izcilību! Izpaud savu radošumu, dari to, kas patīk un mācies to, ko citi nemāk!
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
    AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA
  • Audzēkņu uzņemšana CBJC interešu izglītības programmās 2020./2021.m.g. sāksies 2020.gada 17.augustā

Cēsīs viesojas Valmieras un Burtnieku jaunie galda hokejisti

2020.gada sākumā Cēsu Bērnu un jauniešu centrā tika aizvadīts sadraudzības galda hokeja turnīrs ar jaunajiem galda hokejistiem no Valmieras un Burtniekiem. Lielākajai daļai mūsu jauno spēlētāju šis bija pirmais turnīrs, kur bija iespēja sacensties ar citu komandu spēlētājiem. 25 spēlētāju konkurencē jaunākajā grupā augsto trešo vietu izcīnīja mūsu audzēknis Linards Kociņš.

Nākamais sadraudzības turnīrs jaunajiem spēlētājiem notiks pavasara brīvlaikā, kad dosimies atbildes vizītē pie Burtnieku galda hokejistiem.

Kamēr jaunie galda hokejisti cīnījās savās mājās, vecākās grupas spēlētāji pēc vairāku mēnešu pārtraukuma devās uz Latvijas kausa izcīņu galda hokejā. Amatieru līgas ieskaitē pirmā posma uzvarētājs Matejs Zirnītis U14 vecuma grupā izcīnīja 6.vietu, Alans Ņikitins 16.vietu. U19 vecuma grupā 3.vietu izcīnīja mūsu bijušais audzēknis Raivis Rudzītis, kurš sacensībās turpina pārstāvēt mūsu komandu.