Pulciņi •••
Kustību laiks Drukāt
 Nodarbību laiki: 
1.grupa BRĪVU VIETU NAV  Otrdien   17:00-18:00 Piektdien   17:00-18:00  
2.grupa  Otrdien   18:00-19:00 Piektdien   18:00-19:00  
 Darba plāns - marts 2020.
Skatīt »»»
 Informācija  Uzdevumi darbam attālināti!

Pirmais uzdevums: vingrošana

Katru dienu vismaz 1x veicam rīta rosmi un vingrošanu, izmantojot video ar manu dalību - vingrinājumi visu muskuļu grupu izkustināšanai/attīstīšanai! Šim video formats – 20s vingro, 10s atpūšas (bērniem labi zināma sistēma pie manis). Vingrinājumi vienkārši,bērniem zināmi, bet lūgums vecākiem pirmās reizes pieskatīt par pareizu tehniku!

 

Papilduzdevums: piedāvāju nofilmēt, kā tu mājā (vai kādā citā vietā) pildi konkrēti šo piedāvāto kompleksiņu ar manu demonstrējumu un atsūti man. (viens no veidiem – augšuplādēt failiem.lv un atsūtīt man linku uz e-pastu jurisvaido@inbox.lv vai s;uti video uz WhatsApp 26188739). Nav pat obligāti viss jānofilmē, bet vismaz kādu daļu (man gan būti interesanti noskatīties visu)! Šos video samontēšu, lai redzētu, kā mums visiem gāja :)

 

 

https://youtu.be/vMtY7cfV7tY

 

 

Otrais uzdevums: “Izaicinājuma spēle” 

 

Jāizdomā kāds interesants, sarežģīts (bet droši izpildāms) vai jautrs vingrinājums. Tas jānofilmē un jāatsūta trenerim (viens no veidiem – augšuplādēt failiem.lv un atsūtīt man linku uz jurisvaido@inbox.lv vai sms veidā.) – jāatsūta līdz 02.04. (ceturtdiena)

 Visi video tiks samontēti un tiks atrādīti jums. Mājās būs jāpieņem katra izaicinājums un jātrenējas izpildot visus vingrinājumus - katram kurš spēs izpildīt visus vingrinājumus (demonstrēsim, kad atgriezīsimies klātienē) – saņems kādu pārsteiguma balvu no manis.  

Ceru uz atbalstu un kopīgi padarīsim bērniem šo pārbaudījuma laiku aktīvāku  un interesantāku! 

Vecuma grupa: 5 - 7 gadi

Zēni un meitenes!
  Ja vēlaties atraktīvi, jautri, sportiski pavadīt laiku,
          aicinām kopā rotaļāties
                      un pasportot!

Piedāvājam:
•   Saturīgas brīvā laika pavadīšanas iespējas (rotaļas, sporta spēles, stafetes utt.) gan iekštelpās, gan āra sporta laukumā;
•   Ar regulāru nodarbību palīdzību sekmēt fizisko īpašību- ātruma, izturības, spēka, veiklības un koordinācijas attīstību;
•   Vingrinājumus stājas nostiprināšanai;
•   Nodarbībās apgūt sporta spēļu pamatnoteikumus

Pulciņa vadītājs:

   Jurijs Vaido
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR