Pulciņi •••
Break & House dance "Diverse Styles Crew" Drukāt
 Nodarbību laiki: 
Braking izlase  Otrdien   19:20-20:50 Ceturtdien   19:40-20:50 Piektdien   19:20-20:50  
Breaking iesācēji  Otrdien   18:00-19:20 Piektdien   18:00-19:20  
Hause iesācēji  Otrdien   16:50-18:00 Piektdien   16:50-18:00  
Hause izlase  Pirmdien   19:40-20:50 Trešdien   19:40-20:50  
 Darba plāns - marts 2020.
Skatīt »»»
 Informācija  TĀLMĀCĪBAS UZDEVUMI KARANTĪNAS LAIKĀ 23.03.2020-14.04.20

Tālmācības nodrošināšanai karantīnas laikā ir speciāli izveidots YouTube kanāls "Breaking ABC", kurā katru darba dienu tiks publicēti jauni mācību video audzēkņiem latviešu valodā: https://www.youtube.com/channel/UCpFqvHnf-89UsuEYWZYX6TA

Iesaku Abonēt kanālu, lai varat sekot līdzi jaunumiem tajā un nodrošinātu raitāku informācijas apmaiņu!

 

MĀJMĀCĪBAS UZDEVUMI PA GRUPĀM:

1.HOUSE(Visas Grupas) - atkārtot un precīzi apgūt visu horeogrāfiju kustību materiālu pēc vecākiem un audzēkņiem izsūtītajiem mācību video aplikācijā "WhatsApp". (Ja dzīves vietā ir ierobežota platība, OBLIGĀTI jāatkārto un precīzi no galvas ir jāapgūst Visi House Footwork soļi stāvus! *trikus apgūtu klātienē vai varat doties svaigā gaisā tos apgūt zālē , ja ir tāda iespēja)


Jāapgūst un jāatkārto Vismaz 15 elementi no 45 pamatsoļiem , vadoties pēc instrukcijām YouTube kanālā "Jardy Santiago", fiksējot to nosaukumus dejas pierakstos un demonstrējot tos atgriešanās nodarbībā. (uzdevums uzdots , lai jaunieši gatavotos mājās arī improvizācijas battlu sacensībām un kļūtu vispusīgāki jaunie dejotāji) : https://www.youtube.com/watch?v=UPZVAe8pKhI&list=PLB9CAA2877007AC02&index=45

 

2.BREAKING (VISAS GRUPAS)- 

Atkārtot Visus Dejas pierakstos fiksētos pamatelementus no 1. līdz 4.līmenim + advancētos un papildus elementus Advancētājai un Izlases grupai, gatavojoties battliem.

 

Katru dienu jānoskatās vismaz 1 BREAKING video vietnē YouTube , lai rastos izpratne par plašo elementu klāstu dejā un audzēknis sāktu domāt , kuri elementi viņam/-ai ir personīgi saistoši un patīk, sāktu pievērsties "Sava Stila" meklējumiem dejā. (Pēc šī uzdevuma veikšanas droši sazinieties ar mani un izveidošu pamācību YT kanālā latviski vai novirzīšu uz jau esošu mācību materiālu , ja tas būs nepieciešams).

 

Izveidot VISMAZ 4 (Teicami būtu 8) Mini Kombinācijas/Setus pēc savām spējām un ieskatiem , gatavojoties sacensībām , kuras sastāvētu katra no vismaz 3 līdz 5 elementu garām ķēdēm, iemācīties tās precīzi un pēc karantīnas jāspēj būs prezentēt izveidotās kombinācijas treniņbattlu formā klātienē.

 

*Breikeriem praktiski visi pamatelementi Angliski ir atrodami YT kanālā "VincaniTV" : https://www.youtube.com/user/VincaniTV

 


!!UZDEVUMS VISĀM GRUPĀM (BREAKING UN HOUSE)!! :

Regulāri trenējoties mājās vai svaigā gaisā, filmējiet savu sniegumu video un sūtiet man apkopošanai(atgriezeniskā saite) , pierādot man un CBJC vadībai , ka karantīnas laiku izmantojat produktīvi strādājot pie programmu materiāla apguves tālmācībā. Nepieciešamības gadījumā droši zvaniet/rakstiet.

 

Vēlot veselību, izturību un produktīvus treniņus saspringtajā karantīnas laikā,

Eduards Ruicis(Breaking & House komandas "Diverse Styles Crew" galvenais treneris un vadītājs)


Breiks (Breaking) ir dinamiskākais mūsdienu deju stils pasaulē, kas vēsturiski ir radies 70.gados ASV. Breiks ir Oriģinālā Hip-Hop kultūras deja un viens no 5 Hip-Hop kultūras pamatelementiem (Mūzika - DJ, Māksla - Graffiti, Dzeja - MC/Reps, Deja un kustība - Breiks, Zināšanas par kultūru, vēsturi un visiem elementiem).

Breikā dejotāji sacenšās viens ar otru radošumā, muzikalitātē un veiklībā. Audzēkņi, izveloties šo deju stilu, pastiprināti darbotos fiziskās sagatavotības, ķermeņa plastikas izkopšanā un dejojot darbotos visos 4 līmeņos (Gaisā, Stāvus, Tupus, Guļus). Īpašs uzsvars tiek likts uz improvizāciju, sava stila un orģinālo kombināciju izveidi.

! No 2018.gada Breiks ir oficiāli pasludināts par vienu no disciplīnām Jaunatnes Vasaras Olimpiskajās spēlēs!

Katru gadu CBJC "Spārni" tiek rīkotas Bezmaksas meistarklases Breikā (Breaking) un House deju stilos, neliels atskats vienam no šādiem pasākumiem


House - klubu deja, kas vēsturiski radusies 80.gados ASV. Nereti tiek iekļauta ielu deju sacensību programmās kopā ar Breiku un Hip Hop Freestyle deju stiliem. House savu nosaukumu ir aizguvis no mūzikas žanra pie kura ,galvenokārt, to dejo. Šim stilam ir raksturīgs uzsvars uz muzikalitāti un straujiem deju soļiem stāvus, taču tajā ir iekļauti arī Breikam un Capoeira dejas cīņai raksturīgie elementi pa zemi. Šajās nodarbībās īpašs uzsvars tiek pievērsts jauniešu muzikalitātes un koordinācijas izkopšanai.

House ir fiziski vieglāks par Breiku. Tas ir lielisks stils, kuru sākuma apgūt, ja nezinat vai vēlaties padziļināti apgūt dejas tehniku stāvus vai arī pa zemi. Šo stilu nereti izvēlas kā papildinājumu apgūt dejotāji ar pieredzi Hip Hop dejās vai Breikā, lai uzlabotu savu muzikalitāti un koordināciju vai kustību plūdumu, darbojoties uz zemes.

Neliels ieskats tam ko apgūstam nodarbībās Cēsu BJC "Spārni" , Valmieras JC "Vinda" un Limbažu BJC galvenā Breika (Breaking) trenera Eduarda Ruiča un Alūksnes JC galvenā Breika trenera Valentīna Kiļeso izpildījumā


Nodarbības ir paredzētas bērniem no 1.klases un jauniešiem līdz 25 g.v.


Nodarbības abos stilos tiek dalītas 4 grupās:
1. Breiks iesācējiem - bez priekšzināšanām vai ar minimālām prasmēm 2x nedēļā
2. House iesācējiem - bez priekšzināšanām vai ar minimālām prasmēm 2x nedēļā

3. Breika izlases grupa - jauniešiem ar priekšzināšanām vai ar padziļinātu interesi par šo dejas stilu (nodarbības 3x nedēļā)
4. House izlases grupa - jauniešiem ar priekšzināšanām vai ar padziļinātu interesi par šo dejas stilu (nodarbības 3x nedēļā)

Galvenais treneris:

   Eduards "Ruru" Ruicis

Info tel.nr. 26380429
Info e-pasts: eduards.ruicis@gmail.com

Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR