••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  Jauniešu diena 2015 Pasākumi
2.septembris 2015.

Noslēdzies jauniešu gada lielākais notikums „Jauniešu diena”, un šodien ar gandarījumu un pateicību varam atskatīties uz lieliski izdevušos pasākumu! Jauniešu mājas jaunieši ieguldīja lielu darbu un Jauniešu mājā pavadīja garas vakara stundas, lai krāsotu, grieztu un plānotu. Ieguldītais darbs ir attaisnojies, un mums bija fantastiska mācību gada pirmā diena.Jauniešu dienas Bērnu rītā laika apstākļi mūs nelutināja, bet prieks par tām ģimenēm, kuras ieradās par spīti lietus mākoņiem, lai 1. skolas dienu pavadītu radoši un jautri kopā ar mums. Paldies Cēsu organizācijām, interešu un profesionālās ievirzes izglītības iestādēm – Cēsu Bērnu un jauniešu centram, Cēsu Mākslas skolai, Cēsu pilsētas Sporta skolai, Cēsu Centrālās bibliotēkas Bērnu nodaļai, zinātnes centram „Z(in)oo” un Cēsu Olimpiskajam centram, Cēsu suņu skolai, kuri šo pasākumu bagātināja ar dažādām radošām aktivitātēm. Ceram, ka sadarbība ar katru gadu kļūs arvien ciešāka.

Esam patiesi priecīgi, ka šogad vakara daļā sasniedzām rekordlielu apmeklētāju skaitu. Par to paldies sakām māksliniekiem – mūziķiem Goran Gora un Jānim Niedram & Tomasam Vegneram, grupām „KGDJ”, „OLAS” un „Rīgas Modes” un Rīgas Improvizācijas teātrim.

Sakām lielu paldies atbalstītājiem: Cēsu novada pašvaldībai, A/S „Cēsu Alus”, Kultūras tūrisma un informācijas centram, „Vinetas un Allas Kārumlādei”, SIA „LIVONIA”, SIA „Vinnis”, „Kom Auto”, zinātnes centram „Z(in)oo”, aktīvās atpūtas parkam „OZOLKALNS”, „RR Agency”, picērijai „Studio Pizza”, Cēsu novada Vecāku domei, kā arī fantastiskajiem jauniešiem no Valsts policijas koledžas, jaunsargiem, zemessargiem, kuri rūpējās par drošību koncerta laikā!

Bildes šeit: http://failiem.lv/u/mnyfjjl

Uz tikšanos nākamgad!

Jauniešu diena tiek organizēta Projekta „AktīviBrīvPrātīgs” (2014.EEZ/PP/1/MIC/106/052) ietvaros, kuru finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina Norvēģija un Latvijas valsts.

Youth for City - City for Youth un Cēsu novada Jauniešu domes radošā komanda


« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR