••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  LA DOLCE VITA - saldā dzīve! Pasākumi
25.augusts 2015.

Noslēdzot saulaino vasaru, noslēdzies arī Cēsu Bērnu un jauniešu centra Eiropas Brīvprātīgā darba projekts „Nākamā pietura - Veiksme”, Projekts Nr.LV-21-52-2013-R3.

Projekta laikā Cēsīs brīvprātīgo darbu veica jaunietis no Itālijas, Nicola. Brīvprātīgais galvenokārt darbojās ar bērniem un jauniešiem, iesaistoties dažādās aktivitātēs Cēsu Bērnu un jauniešu centrā, Jauniešu mājā un brīvā laika centrā „Katram savu sauli”. Projekta laikā brīvprātīgais palīdzēja bērniem ne tikai mācīties angļu un itāļu valodu, bet organizēja dažādas aktivitātes, kas palīdzēja iepazīt Itālijas kultūru un tradīcijas. Jauniešiem un Cēsu Bērnu un jauniešu centra apmeklētājiem, viņu ģimenēm joprojām ir palikušas ļoti jaukas un labas atmiņas par Venēcijas Karnevālu, joprojām gaisā virmo saldā vaniļas smarža, kas palikusi no Tiramisu darbnīcas.Arī Jauniešu mājā ienāca internacionāla gaisotne, biežāk dzirdējām angļu un itāļu valodu, jauniešiem bija iespēja gan pastiprināt savas angļu valodas zināšanas, gan apgūt itāļu valodas pamatus. Pats Nicola sirsnīgi mācījās latviešu valodu. Paldies skolotājai Antrai Bāliņai Diegai, kurai izveidojās ļoti laba sadarbība ar brīvprātīgo.

Aicinām ikvienu jaunieti uzdrošināties un izmantot šo lielisko iespēju un doties Eiropas Brīvprātīgajā darbā. Ikvienu organizāciju aicinām rakstīt un iesniegt projektus un uzņemt savā pulkā kādu brīvprātīgo, tādējādi arī pašiem iepazīstot citas kultūras un gūstot jaunus partnerus un bagātinot savu pieredzi!

Par Nicola gūto pieredzi Latvijā uzzini video intervijā: https://www.youtube.com/watch?v=ZQ5Wm98j-ko

Sakām arī lielu paldies Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūrai un programmai „Jaunatne darbībā” par šo iespēju.

"Šis projekts tika finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu."

Informāciju sagatavoja  Anete Darģe, interešu izglītības pedagogs


« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR