••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  Kafija ar politiķiem Pasākumi
15.janvāris 2015.

Pirmdien, 19.janvārī, Cēsu Bērnu un jauniešu centrā notiks jauniešu tikšanās ar vietējiem politikas veidotājiem. Kopīgi diskutēsim par jauniešu darba stratēgisko plānošanu, veselību un nodarbinatību.

Kafija ar politiķiem” ir līdzdalība, kuras mērķis ir jauniešiem un politiķiem dot iespēju satikties, iepazīties un pārrunāt aktuālus jautājumus. Jauniešiem tā nereti ir pirmā iespēja tieši un nepastarpināti uzrunāt lēmumu pieņēmējus, izstāstīt par sev svarīgo un uzdot jautājumus, savukārt, politiķiem tā ir iespēja dzirdēt par jauniešiem aktuālo no „pirmavota” – paša jaunieša.Projekta "TUESI.LV" mērķis ir veicināt Latvijas reģionu jauniešu līdzdalības, uzņēmējdarbības un sadarbības prasmes. Projekta ietvaros visos Latvijas reģionos norisinās forumi, tikšanās, diskusijas, apmācības, kā arī citas aktivitātes, kuru laikā bērni un jaunieši iegūst līdzdalības, uzņēmējdarbības un sadarbības prasmes un pieredzi, lai iesaistītos savas pašvaldības dzīvē un sabiedrībā notiekošajā.

Projektu "TUESI.LV" īsteno biedrība “NEXT” sadarbībā ar Cēsu novada Jauniešu domi, Cēsu novada pašvaldību un citām organizācijām un pašvaldībām Latvijā. Projekta informatīvais sadarbības partneris ir A/S “Dienas mediji”. Projektu "TUESI.LV" finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

Projektu "TUESI.LV" finansē EEZ finanšu instruments, Latvijas valsts un Aizputes novada dome. Vairāk informācijas www.sif.lv, www.eeagrants.lv, www.eeagrants.org un www.aizputesnovads.lv.


« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR