••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  Cēsu jaunieši Starptautisko Bērnu aizsardzības dienu atzīmē sportojot Pasākumi
5.jūnijs 2014.

Š.g. 1.jūnijā, Starptautiskās Bērnu aizsardzības dienas ietvaros, Cēsu skeitparka teritorijā vērojām, kā stiprākie jaunieši ceļ 50 kg smagus baļķus, veļ 250 kg smagas riepas un dodas "fermera pastaigā", rokās turot 50 kg smagas somas. Redzot ko tādu, tapa skaidrs, ka Cēsīs ir spēks!Kopējā vērtējumā noskaidrojām, ka

1.vietu smago svaru kategorijā un aboslūtu uzvaru kopvērtējumā ieguvis Artūrs Zaikovskis

2.vietu smago svaru kategorijā Emīls Drabovics

3.vietu Mārtiņš Zālītis

bet 1.vietu vieglo svaru kategorijā ieguvis Arnolds Kalniņš

2.vietu Dairis Āre

3.vietu Reinis Istomins

Apsveicam uzvarētājus!

 

Paldies pasākuma atbalstītājiem - Cēsu novada pašvaldībai, Cēsu bērnu un jauniešu centram, peldbaseinam RIFS, piedzīvojumu parkam OZOLKALNS!

Kā arī milzīgs paldies visiem pasākuma organizatoriem - Cēsu novada Jauniešu domes pārstāvjiem un trenerim Laurim Šķēlem!

Šajā dienā organizējām arī jau otrās Cēsu DYNAMI:T skeitparka sacensības. Šogad kopumā pulcējām vairāk nekā 40 dalībniekus no visas Latarīvijas, kas piedalījās 3 dažādās kategorijās 3 dažādās disciplīnās, izpildot trikus JAM formātā, kā arī startējot ar labāko triku. Sacensību dalībniekus tiesāja tiesneši: Inguss Rutulis (bmx), Arvīds Zvaigzne (skateboard), Jānis Vīksna (inline). Laikapstākļi “nelutināja’ – gan organizatori, gan dalībnieki bija spiesti pasākuma formātu skateboard un bmx disciplīnās mainīt, lai rūpētos par savu un citu drošību. Tomēr tas nemazināja sacensību garu un dalībnieku savu dalību DYNAMI:T JAM turpināja.

Paldies pasākuma atbalstītājiem par balvām labākajiem DYNAMI:T JAM dalībniekiem, paldies pasākuma organizatoriem, kā arī paldies pašiem dalībniekiem par dalību sacensībās !

Paldies Cēsu novada pašvaldībai, Cēsu Bērnu un jauniešu centram, A/S Cēsu Alus, aktīvā sporta veikalam FANS, piedzīvojumu parkam OZOLKALNS, peldbaseinam RIFS.

Bildes skaties FOTOGALERIJĀ.
 

Sintija Tarasova, Cēsu novada Jauniešu dome


« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR