••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  NeSniega dienas rekords Pasākumi
24.februāris 2014.

Sniega diena, kas šogad transformējās NeSniega dienā, Cēsīs tiek organizēta jau vairākus gadus un šogad piedzīvoja savu rekordu gan nesniega, gan apmeklētāju ziņā. Ir prieks, ka lietus Cēsniekus nenobiedēja un pasākums bija bagātīgi apmeklēts.

Kontrolpunktus izgāja 65 komandas, kas nozīmē, ka tie ir aptuveni 160 apmeklētāji, jo vienā komandā piedalījās divi dalībnieki, bet ģimenes komandas bija daudz kuplākas.Stafetes bija visdažādākās - sākot no bumbiņas mešanas mērķi, beidzot ar konfekšu sišanu ārā no ledus gabaliņiem, kā arī Limpo boulings, erudīcijas spēle un citas veiklības un attapības stafetes.

Pārējos apmeklētājus priecēja Rakšu dzīvnieciņi, dīdžejs Edijs un sildīja Instruktoru skolas vārītā tēja, kā arī varēja ugunskurā cept koka maizi no veikala Solo (Sia Beatus) sagādātajiem produktiem.

Šogad Sniega dienas jaunums bija zīmējumu konkurss, par ko paldies Cēsu pirmsskolas izglītības iestādēm par iesūtītajiem zīmējumiem, kuri tika izstādīti arī Pils parkā.

Pateicoties mūsu atbalstītājiem, šoreiz mājās bez balviņām neaizgāja neviens, kurš izgāja vismaz 5 kontrolpunktus no 10, guva panākumus ģimenes stafetē jeb zīmējumu konkursā.

Paldies par bagātīgajām dāvanu kartēm Reinim Reķim un Cēsu Peintbola parkam, Žagarkalnam, peldbaseinam „Rifs”,  Hotel KOLONNA Cēsis /Cafe Popular, viesu namam „Rakši”, Cēsu Olimpiskajam centram. Paldies par balvām Sporta preču veikalu tīklam „FANS”, AS „Cēsu Alus”, Sia Livonia.

Paldies par atbalstu Cēsu novada pašvaldībai,  Latvijas Slēpošanas Savienībai, Latvijas Olimpiskajai komitejai!

Bildes skaties FOTOGALERIJĀ.

Cēsu pilsētas Sporta skolas un Cēsu novada Jauniešu domes vārdā Lelde Loze


« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR