••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  Cēsu jaunieši dodas uz Sarajevu projeka „Darbība ir risinājums” ietvaros Presē
27.decembris 2013.

LSKJ Cēsu nodaļa sadarbībā ar Youth information agency Sarajevā realizē projektu programmā Jaunatne darbībā „Action is solution”.

Š.g. 26.decembrī 11 Cēsu jaunieši ieradās Sarajevā, lai kopā ar 11 vietējiem jauniešiem dalītos pieredz ē par jauniešu iespējām iesaistīties sociālās programmās – darbs ar riska grupas jauniešiem un viņu ģimenēm.Projekta mērķi:

1) Izpētīt sociālās atšķirības un līdzības darbā ar bērniem un jauniešiem no sociālā riska ģimenēm un apmainīties ar pieredzi darbā ar tiem starp jauniešiem no Latvijas un Bosnijas un Hercegovinas.

2) Veicināt jauniešu radošumu, attīstot dažādas aktivitātes, kuras īstenos darbā ar bērniem un jauniešiem no Sarajevas reģiona sociālā riska ģimenēm projekta laikā.

3) Attīstīt jauniešu uzņēmīgumu un pašiniciatīvu, dodot viņiem iespēju plānot un izstrādāt pasākumus, kas turpmāk tiks izmantoti darbā ar bērniem un jauniešiem no sociālā riska ģimenēm abās organizācijās.

Projekta  viena no idejām ir veicināt jauniešu radošumu un uzņēmīgumu, veidojot un īstenojot aktivitātes bērniem un jauniešiem no sociālā riska ģimenēm. Abām organizācijām ir plaša pieredze darbā ar jauniešiem un šī pieredze tiks pielietota arī praktiski, dodoties uz organizācijām un iepriecinot bērnus, kuri atrodas sociālās aprūpes iestādēs.

Par notikumiem un aktivitātēm projekta laikā iespējams sekot līdzi projekta blogā:

www.actionissolution.wordpress.com

"Šis projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija [paziņojums] atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu."

Informāciju sagatavoja Iveta Jermolājeva, Cēsu Bērnu un jauniešu centrs, Jaunatnes lietu speciāliste


« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR