••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  Erudīcijas konkurss „Naudas ceļš” Pasākumi
29.novembris 2013.

28.novembrī Cēsu Bērnu un jauniešu centrā tikās erudītākie vēsturiskā Cēsu rajona skolu 7.-9.klašu audzēkņi, lai piedalītos konkursā.

Tika pārstāvētas komandas no Jaunpiebalgas vidusskolas, Cēsu pilsētas pamatskolas, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu valsts ģimnāzijas, Drabešu internātpamatskolas un Cēsu 1.pamatskolas.Konkursa gaitā dalībnieki demonstrēja to, ko nevar nopirkt naudu; radošā uzdevumā „Naudas kaltuve” izgatavoja paši savu, oriģinālu naudu; kā arī sniedza atbildes uz jautājumiem par naudas vēsturi, dažādiem terminiem un apzīmējumiem saistītiem ar naudu; dalījās zināšanās par naudu latviešu literatūrā un veica praktisku uzdevumu ar iepirkšanos.

Īpašs pārbaudījums konkursa dalībniekiem bija Eirotests, kas tapa sadarbībā ar A/S SEB banka Cēsu filiāli, un gatavība pārejai uz jauno nacionālo valūtu ar 2014.gada 1.jānvāri. Labāko rezultātu šajā uzdevumā uzrādīja Cēsu pilsētas pamatskolas komanda un saņēma bankas veicināšanas balvas.

Erudītākās komandas titulu konkursā izcīnīja Drabešu internātpamatskolas komanda - Monika Akmentiņa, Amanda Laumane, Artūrs Jarullins, Lana Meijere un Linda Ivanova (pedagogs Ieva Birkenberga).

Paldies par atbalstu un sadarbību konkursa organizēšanā A/S SEB banka Cēsu filiāles klientu apkalpošanas daļas vadītājai Lailai Bērziņai!

Bildes skaties foto galerijā


« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR