••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  Jaunieši no Japānas vadīs radošās darbnīcas un mācīs dejas Pasākumi
11.septembris 2012.

No 13.–16.septembrim Cēsīs jauniešu apmaiņas programmas ietvaros, kas tiek realizēta sadarbojoties Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijai un valsts aģentūrai „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra”, viesosies 9 jaunieši un 2 līderi no Japānas.Jaunieši Cēsīs uzturēsies 4 dienas, apgūstot sēņošanas tradīcijas, baudot pikniku viesu mājā „Rakši”, iepazīstoties ar Cēsīm un vietējiem jauniešiem.

14.septembra pēcpusdienā Cēsu Bērnu un jauniešu centrā „Spārni” tiks organizētas radošās darbnīcas – viesi apgūs dažādas jaunas prasmes un dalīsies arī savā pieredzē.

Apmaiņas programmas mērķis ir veidot labāku sapratni un draudzīgas attiecības starp Latvijas un Japānas jauniešiem, tādējādi stiprinot starptautisko sadarbību un dodot iespēju jauniešiem labāk iepazīt un izprast abu valstu kultūru un sabiedrību.

Visi interesenti aicināti pievienoties viesu organizētajās radošajās darbnīcās Cēsu Bērnu un jauniešu centrā „Spārni” piektdien, 14.septembrī plkst.1700, kā arī vēlāk, kad notiks abu tautu sadejošanās, piedalīties raitā dejas solī un nofotografēties Japānas nacionālajā tērpā!


« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR