••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  Septembrī Cēsīs viesosies jaunieši no Japānas Pasākumi
13.augusts 2012.

Septembrī Cēsīs viesosies jaunieši no Japānas – tiek aicinātas ģimenes, kuras jauniešus uzņemtu savās ģimenēs divas dienas.

Starptautiskās jaunatnes attīstības apmaiņas starp Latviju un Japānu ietvaros septembrī Cēsīs viesosies jaunieši no Japānas.

Jaunieši Cēsīs pavadīs četras dienas. 13.septemrī ieplānots sagaidīšanas pasākums un sapazīšanās, bet 14.septembrī viesi tiks iepazīstināti ar sēņošanas tradīcijām un baudīs pikniku meža malā, kas daudziem no viņiem būs pirmā pieredze.14.septembra pēcpusdienā Cēsu bērnu un jauniešu centrā „Spārni” tiks organizētas rodšās darbnīcas – viesi apgūs dažādas jaunas prasmes un dalīsies arī savā pieredzē. Vakarā, sapazīstoties ar ģimenēm, kurās viņi pavadīs divas dienas, notiks sadejošanās, kur abas puses apgūs otras valsts tradicionālās dejas. Vakara pasākums būs atvērts, kas nozīmē, ka ikviens interesents var pievienoties, lai kopā pavadītu jauku vakaru un jiepazītos ar viesiem.

Š.g. 10.septembrī Cēsīs jau viesojās jauniešu līderis Daisuke Kimura no Center for International Youth Exchange Japānā, lai iepazīstos ar Cēsu bērnu un Jauniešu centru, kur notiks daļa no aktivitātēm, kā arī iepazītos ar jauniešiem. Pēc viesošanās Cēsu bērnu un jauniešu centrā, viesis atzina, ka ir patiesi sajūsmināts par redzēto, par piedāvājuma dažādību un bērnu ieinteresētību un sasniegumiem.

Tiek meklēti cēsnieki, kuri vēlētos uzņemt ģimenē vienu vai divus jauiešus no Japānas uz divām dienām, kopīgi pagatavot kādu latviešu nacionālo ēdienu, parādīt Cēsis un vienkārši jauki kopā pavadīt laiku. Pieteikties, rakstot uz e-pastu: iveta.jermolajeva@gmail.com. Varat rakstīt arī lai vienkārši uzdotu kādu interesējošu jautājumu viesu uzņemšanas sakarā. Pavisam kopā ir deviņi jaunieši, kuriem tiek meklētas viesģimenes. Līderi nakšņos viesnīcā.

Apmaiņa tiek realizēta sadarbojoties Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijai un valsts aģentūrai „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru”.

Apmaiņas programmas mērķis ir veidot labāku sapratni un draudzīgas attiecības starp Latvijas un Japānas jauniešiem, tādējādi stiprinot starptautisko sadarbību un dodot iespēju jauniešiem labāk iepazīt un izprast abu valstu kultūru un sabiedrību.

Informāciju sagatavoja: Cēsu bērnu un jauniešu centra Jaunatnes lietu speciālists Iveta Jermolājeva iveta.jermolajeva@gmail.com


« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR