••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  Cēsīs jaunieši atzīmēs dienu bez Tabakas Pasākumi
31.maijs 2012.

31.maijā tiek atzīmēta ikgadējā Pasaules veselības organizācijas (PVO) diena bez tabakas (World no tabacco day). Šīs dienas mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību smēķēšanas kaitīgumam un popularizēt veselīgu dzīves veidu.

Jaunieši Rožu laukuma apkārtnē pusdienas laikā uzrunās garāmgājējus, piedāvājot iemainīt cigaretes pret augļiem. Kopā ar augļiem būs iespēja saņemt informatīvus materiālus par smēķēšanas kaitīgo ietekmi uz cilvēka organismu. Nesmēķētāji kā atzinību saņems nozīmītes, kuras atspoguļo smēķēšanas kaitīgumu.Diena bez tabakas tiek organizēta biedrības Papardes Zieds realizētā projekta „3D: Domā! Dari! Dzīvo!” ietvaros, kur Cēsis ir sadarbīas pilsēta. Projektā piedalās gan aktīvie jaunieši no LSK Cēsu nodaļas, gan Cēsu novada jauniešu domes.

Projektu finansē Šveices Konfederācija no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem paplašinātajai Eiropas Savienībai.

Informāciju sagatavoja Cēsu bērnu un jauniešu centra Jaunatnes lietu speciālists Iveta Jermolājeva / Iveta.jermolajeva@gmail.com


« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR