••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  Cēsu jaunieši saņem godpilno 1.vietu radošā konkursā „Videi draudzīgs tūrisms” Pasākumi
30.maijs 2012.

Cēsu novada jauniešu domes jaunieši piedalījās Tūrisma attīstības valsts aģentūras, Eiropas Komisijas un akciju sabiedrība „Latvijas valsts meži” rīkotajā radošajā konkursā "Videi draudzīgs tūrisms".

Konkursa mērķis - sekmēt ilgtspējīga tūrisma attīstības nozīmi Latvijas skolu jauniešu vidū, tādējādi veicinot jauniešus papildināt savas zināšanas un prasmes dabai draudzīgas uz kultūras vērtībām balstītas dzīves vides veidošanā.Jaunieši bija aicināti piedalīties ar audiovizuālu vēstījumu, kas videofilmas, animācijas, foto stāsta vai jebkurā citā aizraujošā veidā stāsta par videi draudzīgu tūrismu. Cēsu jauniešu iesniegtais video tika atzīts par visatbilstošāko konkursa nolikumam, iegūstot godpilno pirmo vietu.

Kā balvu jaunieši saņem divu dienu ceļojumu uz Lietuvu, kur apmeklēs Eiropas izcilākos tūrisma galamērķus - Birži, Zarasu reģionu, Rokišķus - un uzzinās vairāk par to, kas ir videi draudzīgs tūrisms.

Video var apskatīties www.youtube.com, ierakstot nosaukumu „Ilgtspējīgs tūrisms” vai ejot uz saiti šeit »»»

Informāciju sagatavoja: Cēsu bērnu un jauniešu centra jaunatnes lietu speciāliste Iveta Jermolājeva iveta.jermolajeva@dome.cesis.lv


« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR