••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  Sporta diena - „TU VARI” Pasākumi
25.maijs 2012.

Projekta „TU VARI” ietvaros 8. jūnijā plkst. 14.00 Cēsu Valsts ģimnāzijas sporta stadionā notiks sporta diena, kuru organizē aktīvie Cēsu jaunieši no visām pilsētas skolām.

Projekta mērķis ir veicināt jauniešu izpratni par to, kā kaitīgie ieradumi ietekmē viņu veselību, aicinot pievērsties aktīvākam dzīvesveidam, un vienot darba grupā jauniešus no dažādām skolāmSporta diena tiek organizēta biedrības Papardes Zieds realizētajā projektā „3D: Domā! Dari! Dzīvo!”, kuru finansē Šveices Konfederācija no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem paplašinātajai Eiropas Savienībai. Projekta laikā jaunieši paši mācījās rakstīt un realizēt projektus un “Tu vari” ir viens no apmācību gala rezultātiem.

Pasākumā notiks ielu vingrotāju paraugdemonstrējumi, sacensības visās vecupa grupās, stafetes komandās pa četri, tiks organizēta veselības telts ar dažādiem interasantiem uzdevumiem un balviņām. Aicināti visi sportot un atpūsties gribētāji- gan jauni, gan veci! Pasākums ir bez maksas. Apmeklētājus iepriecinās gan dziedātāji, gan dejotāji.

Mēs esam par veselīgu dzīvesveidu. Un Tu?

Apakšprojektu finansē Šveices konfederācija un Latvijas Republika no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem paplašinātajai Eiropas savienībai.

Informāciju sagatavoja Kristīne Marija Upīte /Cēsu novda jauniešu dome/


« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR