« Atpakal
  Sporta un balles deju klubam „Reveranss” 30 gadi Pasākumi
2.maijs 2012.

29.aprīlī, par godu sporta un balles deju kluba „Reveranss” 30 gadu jubilejai, Cēsu 2.pamatskolas viesmīlīgajā zālē tika rīkota sporta deju skate. Tajā piedalījās dejotāji no Madonas, Ludzas, Ogres, Ķeipenes, Valmieras, Valkas, Valgas, Pērnavas un Cēsīm.

Dejotājus vērtēja pieci tiesneši: galvenais tiesnesis Dainis Liepiņš, Jolanta Straume (Valmiera), Andris Miķelsons (Ogre), Marika Lalin (Igaunija), Ants Lopsiks (Igaunija).
  Bildes skaties FTOGALERIJĀ »»»

Pirmsskolas un 1.klases divu deju grupā 8 pāru konkurencē 2.vietu izcīnīja mājinieki Raimonds Bundzinieks un Katrīna Vozņesenska, uzreiz aiz viņiem 3.vietā ierindojās Rinalds Sirmais un Marta Jēkabsone.

Raimondam un Katrīnai 2.vieta arī 1.-2.klašu četru deju grupā.

Atzīstamu sniegumu 3.-4.klašu četru deju grupā nodemonstrēja Kristaps Radziņš un Santa Marija Radziņa, kā arī Sandis Jansons un Elfa Socka, ierindojoties attiecīgi 1. un 4.vietā.

5.-9.klašu četru deju grupā nepārspēti palika Kristaps Radziņš un Elīza Annija Kaliksone.

Mikus Villerušs un Elizabete Anna Niedre izcīnīja 2 bronzas medaļas, ierindojoties 3.vietā gan 4-6.klašu grupā, gan arī hāstla kausa izcīņā. Hāstla kausā dalīto otro vietu izcīnīja Reveranss dejotāji Kristaps Radziņš ar Elīzu Anniju Kaliksoni un Roberts Bērziņš ar Ilzi Korneti.

Sporta un balles deju kluba „Reveranss” dejotāji šajā deju skatē izcīnīja 2 zelta, 3 sudraba un 4 bronzas medaļu komplektus.

Jau 4.un 5.maijā Reveranss dejotāji dosies uz sacensībām Lauberē un Valgā, lai turpinātu cīnīties par augstākā kaluma godalgām.

Īpašs paldies arī mūsu atbalstītājiem, kas palīdzēja deju kluba „Reveranss” svētkus padarīt krāšņākus: Cēsu bērnu un jauniešu centram „Spārni”, Cēsu 2.pamatskolai, atpūtas kompleksam „Rakši”, veikalam „Inas ziedi”, kempingam „Apaļkalns”, poligrāfijai „Ekstrio”, laikrakstam „Druva”, fotogrāfam Jānim Vīksnam un grupai „Tonick”.