••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  Koncerts "Es izvēlējos Tevi" Presē
24.maijs 2011.
DRUVA
  Mācību gada radošo darbu apliecinājuma koncerts „Es izvēlējos Tevi” vienoja Cēsu Bērnu un jauniešu centra audzēkņus un viņu ģimenes.
  Uz lielās skatuves CATA kultūras namā uzstājās vidusskolēni, kuri jau jūtas kā mākslinieki, pusaudži, kuriem ir liels azarts pašizteikties, un mazuļi, kuri pirmo reizi dziedāja pie mikrofoniem un stāstīja pasaku. Uzmanīgāko skatītāju vidū bija desmitiem māmiņu, kuras no ikdienas sarunām un rūpēm vislabāk zina par bērnu vēlmēm un vaļaspriekiem, kā arī centību, tos apgūstot ziemas garajos mēnešos daudzveidīgo pulciņu centrā Cēsīs.

  Vismasveidīgāk šajā mācību gadā apmeklētas deju nodarbības mūsdienu deju grupā „Viva”. Tās dažādu vecumu dalībnieki bija azartiskākie uz koncerta skatuves. Kopš televīzijā skatāmi šovi, potenciālie to dalībnieki aug arī Cēsīs, brīvo laiku veltot sporta deju klubam „Reveranss”, vokālajai studijai „Dziedi kā zvaigzne”, instrumentspēles pulciņam. Popgrupu „Vizbulēni” un „Shine” audzēkne Alīna Ņikitina jau šopavasar piepildījusi daudzu bērnu sapni nokļūstot televīzijas prožektoru gaismās, viņa bija raidījumu cikla „Bērnu dziesmas Latvijai” dalībniece.
  Mācību gada vainagojuma koncertā lietišķās mākslas pulciņus pārstāvēja zīda apgleznošanas un šuvēju klase. Vidusskolnieces ar lielāku pieredzi šajā ziemā darinājušas jaunus tērpus un aksesuārus ne tikai sev, arī mammām. Trīs no māmiņām bija tik laipnas un atbrīvotas, ka kopā ar meitām kāpa uz svētku koncerta skatuves, bija modeles, izveidojot vienu no emocionālākajiem priekšnesumiem.
  Koncertā tika sumināta angļu valodas un lietišķās mākslas pulciņu vadītāja Antra Bāliņa -Diega kā aizvadītā gada veiksmīgākā un radošākā pedagoģe savu kolēģu vērtējumā. Svētku vakars izskanēja ar vairāku simtu bērnu un pieaugušo kopīgi pirmo reizi izpildīto dziesmu „Ābece”, kuras autors ir Guntis Vecgailis, viens no Cēsu Bērnu un jauniešu centra pedagogiem.
« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR