••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  Saulainu vasaru visiem pop grupas dalībniekiem! Pulciņi
15.jūnijs 2010.
  Spraigs, konkursiem , festivāliem un koncertiem bagāts bija otrā pusgada noslēgums pop grupu "Vizbulēni" un "Shine" meitenēm. Pēdējie, visvairāk atmiņā paliekošie notikumi bija - divu koncertu sniegšana Rīgā, atpūtas un izklaides centrā "Lido" un divu dienu konkursu maratons 5. un 6.jūnijā.
   5.jūnijā konkursā "Talsi dzied" piedalījās trīs pop grupas solistes- Alīna Ņikitina, Ance Annija Koreņkova un Sanita Jansone. Bet 6.jūnijā Jūrmalā, solistu un pop grupu konkursā "Pop fest Jūrmala" piedalījas pop grupas "Vizbulēni", "Shine" un solistes Alīna Ņikitina, Ance Annija Koreņkova, Sanita Jansone, Anete Tazāne un Marta Kaparkalēja.

  Konkursā Talsos Alīna Ņikitina un Ance Annija Koreņkova iekļuva 5 finālistu skaitā, bet konkursā Jūrmalā, kur bija rekordliels dalībnieku skaits (katrā vecuma grupā apmēram 30 dalībnieki), Alīna Ņikitina, Ance Annija Koreņkova un Sanita Jansone ieguva 1.pakāpes diplomus, Anete Tazāne 3. pakāpes diplomu, bet pop grupa "Vizbulēni" - 2.pakāpes diplomu. 1.pakāpes laureāti piedalījās fināla koncertā, kuru filmēja Jūrmalas televīzija. Jāpiebilst, ka Alīna Ņikitina ieguva visaugstāko žūrijas vērtējumu savā vecuma grupā. Liels paldies visiiem maniem čaklajiem dziedātājiem, un viņu atsaucīgajiem un vienmēr izpalīdzīgajiem vecākiem par iztur'bu un neatlaidību!
   Vēlu jums visiem jauku, saulainu un piedzīvojumiem bagātu vasaru, tiksimies atkal augusta beigās!
« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR