••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  Sporta deju izpildītāju svētkos „Ziemeļvalsis-2010” Pulciņi
27.februāris 2010.
  20.februārī Valkas Kultūras namā risinājās starptautiskie sporta deju izpildītāju svētki „Ziemeļvalsis-2010”. Svētku rīkotāji bija Valkas Bērnu un jauniešu centrs „Mice”.
  Svētkos piedalījās 9 Vidzemes reģiona sporta deju kolektīvi, kā arī dejotāji no Dienvidigaunijas pilsētām – Tartu, Pērnavas, Vīlandes, Antslas, Varstu un Valgas. Dejotāji bija sadalīti 11 vecuma un kvalifikācijas grupās. CBJC sporta deju klubu „Reveranss” skolotāja Daiņa Liepiņa vadībā pārstāvēja 16 dejotāju pāri.

  Pirmsskolas vecuma iesācēju grupā 1.vietu izcīnīja Ieva Riņķe un Mārtiņš Monahans, 2.vietu – Amanda Priedniece un Kevins Kurpnieks.
  1. klašu 2. līmeņa grupā 2.vietā ierindojās Beatrise Baijere un Renārs Stukmanis, Vineta Krūmiņa un Sandis Jansons, bet 3. vietu ieguva Sindija Lokmane un Markuss Vakss, Amanda Priedniece un Mārtiņš Monahans.
  2.- 4. klašu 3. līmeņa grupā, kurā bija vislielākā konkurence - 23 deju pāri, finālā iekļuva un 2.vietu izcīnīja Elfa Socka un Sandis Jansons.
  5.-9. klašu E-4 klases grupā 10 pāru konkurencē 3.vietu ieguva Linda Blūma un Deniss Agurjanovs.
 
Apvienotajā Jauniešu–pieaugušo grupu rezultāti:
  Bronzas līmeņa grupā 1.vietu izcīnīja Dace Sābule un Mārcis Polis, bet 2.-3. vietu dalīja Marika Petrovska un Artūrs Mārtinsons, Evija Riņķe un Intars Lazdiņš.
  Sudraba līmeņa grupā Latīņamerikas dejās 1.vietu izcīnīja Elizabete Sīlīte un Kristaps Sīlītis.
  Zelta līmeņa grupā 2.vietu gan Stadnartdejās, gan Latīņamerikas dejās izcīnīja Ginta Boze un Kristaps Līdaciņš.
« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR