••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  Radošā diena vizuālajā un lietišķajā mākslā Pasākumi
18.februāris 2010.
  11.februārī Cēsu Bērnu un jauniešu centrā pulcējās 9 skolu (Inešu pamatskola, Raiskuma sanatorijas internātskola, Cēsu pilsētas pamatskola, Raiskuma pamatskola, Līvu pamatskola, Skujenes pamatskola, Straupes pamatskola, Stalbes vidusskola, Drustu pamatskola) komandas radošajā dienā vizuālajā un lietišķajā mākslā. Šī pasākuma mērķis bija rosināt dalībniekos radošo domāšanu, īstenot savas ieceres un idejas vizuālās un lietišķās mākslas darbos.

  Tikai darot kaut ko mēs varam labāk iepazīt sevi un pārbaudīt uz ko mēs patiesībā esam spējīgi. Dažkārt tieši grūti laiki piespiež cilvēkus kļūt radošākiem un radīt ko pašiem ar savām rokām , nevis nopirk gatavu veikalā. Radošās dienas dalībniekiem tika dots uzdevums - veidot dāvanu no sirds, kādam cilvēkam, izdomāt dāvanas nosaukumu un uzrakstīt vēstījumu, ko ar šo dāvanu gribētu pateikt dāvanas saņēmējam. Katra komanda saņēma kārbiņu, k o varēja izmantot , pārveidot vai kā citādi pielietot. Arī skolotāji darbojās radošajā darbnīcā pie šūšanas skolotājas Mudītes Blūmas un darināja savdabīgu dāvanu sainīti. 
  Pēc kopīgi veiktā uzdevuma, dalībnieki iepazina vēl dažas, Cēsu Bērnu un jauniešu centrā, piedāvātās iespējas: zīmēšana- gleznošana (sk. Daiga Jirgensone, Ingūns Briede), Keramika (sk. Dace Linde un Līva boze), dekupāža (sk. Antra bāliņa - Diega). Pasākuma nobeigumā tika kopīgi apskatīti komandu veidotie darbiņi un katra personīgi veidotie. Visas komandas saņēma pateicības un piemiņas balvas, kā arī novēlējumu - pulcēties vēl kādreiz kopā un atkal radīt ko jaunu. 
  Vairāk bildes skaties Fotogalerijā »»»
« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR