••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  Atrodi Cēsīs! Pasākumi
15.februāris 2010.
  Nu jau 30 gadus pēc kārtas pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā gidu diena, kuras ietvaros šī gada 20.februārī Vidzemes Augstskolas studenti piedāvā virkni pasākumu- Valmierā, Smiltenē, Duntē un Cēsīs.
   Pulcēšanās plkst. 11.00 Cēsu tūrisma informācijas centrā, komandu (2-5 cilvēki) reģistrācija līdz plkst. 11.30, starts no plkst. 11.30, finišā komandas tiks sagaidītas pils dārzā uz rezultātu paziņošanu un apbalvošanu. Sīkāka informācija: gita.rupja@va.lv, tālr. 28888760.


  Cēsīs interesenti, kurus mēs mudinām būt kuplā skaitā un nebīties no aukstuma (īpaši padomājiet par ziemai piemērotu apģērbu un siltu tēju termosā!), tiek aicināti piedalīties komandu orientēšanās sacensībās Atrodi Cēsīs! Jūs sagaida pilsētas vairāk un mazāk zināmo objektu apskate, oriģinālu uzdevumu veikšana, jautri pavadīts laiks kopā ar domubiedriem, interesantu faktu uzzināšana studentu interpretācijā. Pasākuma noslēgumā patīkamu atmosfēru veicinās ugunskurs, silta tēja, mūzika un iespēja baudīt ziemas priekus Cēsu pils dārzā.

« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR