JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  Vidzemes novada sporta deju sacensībās Pasākumi
17.marts 2009.
CBJC Sporta un balles deju pulciņa `Reveranss`  dejotāji V.Krūmiņa un S Jansons4.kl. un 5.-6.kl grupu uzvarētāji (no kreisās) D. Suipe, L. Laiviņa, S. Bērziņa, (no labās) D. Muižnieks, K. Muižniece, L. Prokofjeva, D. Agurjanovs, M. Osipovs.  14.martā Priekuļu pagasta kultūras namā risinājās Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts jaunatnes iniciatīvu centra rīkotās Vidzemes novada sporta deju sacensības „Zvaigznītes–2009”. Sacensības pulcēja kopskaitā 224 deju duetus no visiem Vidzemes sporta deju kolektīviem. Katras grupas 3 absolūti labākie pāri saņēma Valsts jaunatnes iniciatīvu centra diplomus un zelta, sudraba un bronzas medaļas.

Sacensību rīta daļā sacentās pirmsskolas un sākumskolas vecuma grupu dejotāji. Pirmsskolas vecuma grupā 28 pāru konkurencē zelta medaļas saņēma Cēsu dejotāji N. Tauriņa un L. Ivanovs, 2. vieta un sudrabs – V. Krūmiņai un S. Jansonam. Šīs grupas finālā iekļuva arī B. Baijere un K. Kociņš, S. Radziņa un P Monahans. Pirmo klašu grupā 25 pāru konkurencē sudraba medaļas izcīnīja E. Socka un S. Jansons.
  Sacensību dienas daļā sacentās pamatskolas un vidusskolas vecuma grupu dejotāji. 4. klašu grupā „Reveranss” ieguva visas 3 godalgotās vietas. Pirmie bija A. Muižniece un D. Muižnieks, otrie – L. Prokofjeva un D. Agurjanovs, bet trešie – L. Blūma un M. Osipovs. 5.-6. klašu grupā zeltu ieguva L. Laiviņa un D. Suipe, sudrabu – S. Bērziņa un A Čumakovs-Čumalkovs. Šīs grupas finālā iekļuva arī. Kalniņa un L. Leškevičs, M. Miftahova un D. Suipe. 7-9 klašu grupas finālā U. Kalpakova un K. Suipe ierindojās 4. vietā. 10.-12. klašu grupā uzvaras laurus atkal nedalīti plūca cēsinieki. Zelta medaļas izcīnīja S. Dīcmane un n. Reinhards, sudrabu – P.Berga un O. Reinholds, bronzu – M. Riekstiņa un K. Bozis. Finālā iekļuva arī K. Gruzde un J. Šulcs, L. Aleksejeva un K. Suipe.
  Sacensību vakara daļā sacentās augstāku kvalifikācijas klašu – E, D un C dejotāji. E klasē uzvarēja G. Boze un K. Blīgzna, 2. vietu izcīnīja E. Sīlīte un K. Sīlītis, 3. vietā ierindojās L. Līce un A. Bahmanis. D klasē standartdejās uzvarēja G. Boze un K. Līdaciņš, 3. vietu izcīnīja A. Krieviņa un M. Polis. Arī Latīņamerikas dejās D klasē uzvarēja G. Boze un K. Līdaciņš.
  Sacensību gaitā Cēsu bērnu un jauniešu centra vārdā sveica vokālā ansambļa „Vizbulēni”, deju grupas „Viva” un I. Rubīnas vadītās vokālās studijas audzēkņi. Sacensību dalībnieki varēja vērot arī deju paraugdemonstrējumus - Argentīnas tango, kā arī standarta un Latīņamerikas dejas augstāko kvalifikācijas klašu dejotāju cēsinieku Agitas Bernardes un Guntara Mazkalna un Rīgas sporta deju kluba „Duets” dejotāju izpildījumā. Sacensības kuplināja arī Igaunijas dejotāju uzstāšanās.