••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  Svētku priekam Pasākumi
10.oktobris 2008.
  9.oktobrī ar mākslas svētkiem Valkā noslēdzās Vidzemes novada bērnu un jauniešu vizuālās un lietišķās mākslas darbu konkurss “Svētku priekam”.
Sveicam visus Cēsu rajona laureātus un viņu skolotājus!

  Uz mākslas svētkiem Valkā no Cēsu rajona devās mūsu rajona bērnu un jauniešu vizuālās un lietišķās mākslas izstādes “Manas mājas tavā azotē” laureāti. Liela mākslinieku delegācija - 50 audzēkņi ,13 skolotāji no Taurenes, Inešu pamatskolām, Nītaures vidusskolas un Cēsu Bērnu un jauniešu centra.
  II kārtas laureātu darbi būs apskatāmi Latvijas 90 dzimšanas dienai veltītajā izstādē “Svētku priekam” Rīgā, Kara muzejā no 12.novembra.

  I pakāpes diploms:
 
  • “CEĻŠ UZ MĀJĀM”
    AIVA KRASOVSKA 11.kl.
    Cēsu BJC “Mākslas darbnīca” sk. Ingūna Briede
     
  • “LAUKOS”
    ŽANETE GRASE 2.kl.
    Cēsu BJC Daigas radošā darbnīca sk. Daiga Jirgensone
     
  • “GULĒTEJAMIE DRAUGI”
    DĀVIS MUIŽNIEKS 3.kl.
    Cēsu BJC Daigas radošā darbnīca sk. Daiga Jirgensone
     
  • “MĀJAS UZKOPŠANA”
    INGA ĀBELE 2.kl.
    Cēsu BJC Daigas radošā darbnīca sk. Daiga Jirgensone
     
  • “LOGI”
    MONTA GRANDAVA 7.kl.
    BAIBA TETERE 4.kl.
    EDGARS VIETNIEKS 7.kl.
    SANTA BEINERTE 7.kl.
    SABĪNE TĒRAUDA 6.kl.
    KRISTIĀNA AUNIŅA 1.kl.
    NADĪNA RAZGAČEVA 4.kl.
    LAINE LUPKINA 5.kl.
    ALEKSANDRA TARASOVA 4.kl.
    ANITA GULBE 2.kl.
    IEVA LAPIŅA 6.kl.
    KRISTĪNE BURKOVSKA 3.kl.
    DITA VĪKSNA 6.kl.
    ILZE JĀNELSIŅA 5.kl.
    KRISTIĀNA JĀNELSIŅA 4.kl.
    Cēsu BJC keramikas pulciņš sk. Līva Boze, Dace Linde

    II pakāpes diploms:
     
  • “KRĀSU KARUSELIS MANĀS MĀJĀS”
    LINDA PROKOFJEVA 3.kl.
    Cēsu BJC “Mākslas darbnīca” sk. Ingūna Briede
     
  • “ES UN MANI MĪĻIE ”
    BETIJA ŽIDEĻUKA 6 gadi
    Cēsu BJC Daigas radošā darbnīca sk. Daiga Jirgensone
     
  • “MĀJAS SARGS”
    ARVIS KĀRKLIŅŠ 3.kl.
    MADIS LEMEŠS, MAREKS ĶEPĪTIS, KRISTIĀNS JĀNIS MELNGAILIS 5.kl.
    ARMANDS OSĪTIS 6.kl.
    KRISTAPS SEKACIS, EMĪLS BALODIS, MĀRTIŅŠ KREICBERGS, ANSIS NAGLA 7.kl.
    GINTS ŠALBE, JĀNIS TAUJINSKIS, ANDRIS PAŠKOVSKIS, KĀRLIS MELNGAILIS, ARNOLDS ŽAGARS, DIDZIS GEDROICS JURAGO 8.kl.
    MIĶELIS EGLĪTIS 9.kl.
    Cēsu rajons; Taurenes pamatskolas kokapstrādes pulciņš sk. Inga Blauberga

    III pakāpes diploms:
     
  • “MANI MĀJDZĪVNIEKI”
    SINTIJA BURMIKA 3.kl.
    Cēsu BJC “Mākslas darbnīca” sk. Ingūna Briede
     
  • “SADRAUDZĪBA MANAS MĀJAS DĀRZĀ”
    ANNEMARIJA VOLFA 7 gadi
    Cēsu BJC Daigas radošā darbnīca sk. Daiga Jirgensone
     
  • “NEKUR NAV TIK LABI KĀ MĀJĀS”
    KLINTA KURSIŠA 4.kl.
    Cēsu BJC Daigas radošā darbnīca sk. Daiga Jirgensone

  • « Visi jaunumi
    Atpakaļ Uz augšu
    Login
    Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
    Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
    e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
    Lapu veidoja un uztur
    AR