••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  Seminārs par Interešu izglītību Presē
12.maijs 2008.
www.cesis.lv
  Uz semināru par Interešu izglītību pieteikušies gandrīz 70 dalībnieki.
  Divas dienas, 14. un 15.maijā, Cēsu Bērnu un jauniešu centrā „Spārni” notiks praktiskās nodarbības Interešu izglītības iestāžu direktoru semināra ietvaros, uz kurām pieteikušies gandrīz 70 dalībnieki, no tiem 59 speciālisti no Latvijas un deviņi papildus izglītības jomas speciālisti no Pleskavas (Krievijā).

  Seminārs paredzēts kā papildinājums jau apgūtajām teorētiskajām lekcijām par interešu izglītības īstenošanu Latvijā, papildinot tās ar praktiskiem un veiksmīgiem dažādu iestāžu un valstu piemēriem.
Seminārs sākies jau plkst.11.00 ar Cēsu Bērnu un jauniešu interešu centra (CBJC) „Spārni” direktores Dzidras Matusēvičas uzrunu un referātu „CBJC vadības modelis, pieredze un stratēģija ilgtspējīgas interešu izglītības nodrošināšanā” un turpināsies ar Pleskavas kolēģu lasījumu par Papildizglītības sistēmas pielietošanu Pleskavas apgabalā. Tāpat semināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar CBJC darba kvalitātes sistēmu un pasākumiem interešu izglītības pedagogu kompetenču pilnveidošanā.
  Dz.Matusēviča stāsta, ka seminārā ļoti noderīga un aizraujoša būs lekcija par Informācijas tehnoloģiju pielietojuma iespējām interešu izglītības iestādē.
  Semināra dalībnieki viesosies Cēsu jauniešu Fonoklubā, Cēsu pilsētas Jauniešu domē, savukārt pirmās dienas noslēgumā apmeklēs CBJC mācību gada noslēguma pasākumu a/s CATA kultūras namā.
Semināra otrās dienas aktivitātes, galvenokārt, būs vērstas uz praktisko zināšanu apguvi un teorētisko zināšanu nostiprināšanu praksē, kā arī, semināra dalībnieki dosies ekskursijā pa Cēsīm, iepazīsies ar CBJC telpām un tiksies ar Centra pedagogiem.
  Savukārt vēlāk semināra dalībniekiem būs iespēja uzzināt par metodiskā darba organizāciju un prioritātēm CBJC un aktivitātēm jauniešu līdzdalības un iniciatīvu veicināšanā. Vēlāk paredzēta savstarpēja diskusija un semināra izvērtējums.
  Semināra norises vieta: Cēsu Bērnu un jauniešu interešu centrā „Spārni” Bērzaines ielā 4, Cēsīs, 14.,15.maijs.
« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR