••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  Es jau biju to ļautiņu – runātāju , dziedātāju Pasākumi
12.februāris 2008.
  Vidzemē ir visskanīgākās balsis un izsmalcinātākās dziedātājas, tā atzina Vidzemes novada „Lakstīgala 2008” žūrija, noklausoties visu rajonu komandu dziedāšanu sacensības.
  Uz novada tautasdziesmu sacensībām ieradās no Ogres, Limbažu, Valkas, Madonas, Alūksnes un Cēsu rajoniem. Komandas sevi pieteica, iepazīstinot ar sava novada tautastērpu, savā pusē pierakstīto tautasdziesmu. Visus dalībniekus iepriecināja Alūksnes rajona vizītkartes, dziedātāji bija izdomas pilni, radoši un atraktīvi.
Bildes skaties FOTOGALERIJĀ »»

  Dziedātāji tika vērtēti erudīcijas uzdevumos par latviešu gadskārtām, tautastērpu, senvārdiem, mūzikas instrumentiem, protams, dziesmu atpazīšana, skanīga dziedāšana un izpratne par dziesmās pausto tika īpaši vērtēta un atzīmēta.
  Vidzemes novads sadziedājās, Rīgas Latviešu biedrībā sadziedāsies visas Latvijas tautasdziesmu zinātāji. Mūsu novadu pārstāvēs 1.-4. klašu grupas komandas no Jaunlaicenes pamatskolas, Ikšķiles vidusskolas un Stalbes vidusskolas, vidējo grupu komandas no Bejas pamatskolas, Lēdurgas Garlība Merķeļa pamatskolas un Jaunpiebalgas vidusskolas un soliste no Liepupes viodusskolas.
« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR