••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  Noslēgusies Vokālās mūzikas konkursa “Balsis 2020” 1.kārta Pasākumi
27.februāris 2020.

25.februārī Cēsu Bērnu un jauniešu centrā notika Vokālās mūzikas konkursa “Balsis 2020” 1.atlases kārta. Dziedošie kolektīvi no Cēsu un Amatas novadiem sacentās par iespēju startēt nākošajā posmā - Vidzemes reģiona konkursa kārtā.

Dalībnieki, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, bija apguvuši ne tikai brīvi izvēlētu programmu, bet arī svētku repertuārā iekļautās dziesmas, atbilstoši sava vecuma grupas grūtības pakāpei.Ansambļu izpildījumā skanēja tīs dziesmas. Viena - latviešu tautas dziesmas apdare a cappella par tēmu “ROTĀ” saskaņā ar svētku koncepciju, otra - brīvas izvēles latviešu tautasdziesmas apdare, kurā izmantoti mūsdienīgi izteiksmes līdzekļi (arī a cappella) un trešā - obligātā repertuāra dziesma - viena daļa ar klavieru pavadījumu no Imanta Mežaraupa rapsodijas-kantātes “Nu ir laiks Rīgā braukt”.

Vērtēšanas komisija, kuras sastāvā - mūzikas skolotājas un vokālo ansambļu vadītājas – Ina Aizgale, Antra Svetoka un Dace Bicāne, dalībnieku sniegumu novērtēja atzinīgi, piešķirot I un II pakāpi. Dalībai Vidzemes reģiona konkursā, kurš notiks 10.martā Cēsīs, izvirzīja divus kolektīvus - Cēsu 1.pamatskolas 5.klašu vokālo ansambli (vadītāja Ilze Grinfelde) un Cēsu Valsts ģimnāzijas jaukto vokālo ansambli (vadītāja Ilga Šķendere).

Paldies kolektīvu vadītājiem par ieguldīto darbu un ansambļu dalībniekiem par skanīgo dziedājumu! Lai izdodas arī turpmāk!

 

Informāciju sagatavoja: Cēsu BJC pasākumu organizatore Lāsma Dene


« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR