••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  Automodelisti “tepiķu cīņās” Pasākumi
10.februāris 2020.

Automodelistu pulciņa dalībniekiem sportiskā sezona ilgst visu mācību gadu. Rudens un ziemas sezonā, kamēr ārā valda ne pārāk patīkams laiks, automodelisti savas sacensības aizvada sporta zālē uz speciāla paklāja seguma.

Vienīgais šāds segums Latvijā ir Rīgā, tāpēc visi 6 posmi no oktobra līdz martam notiek Rīgā.Jau otro gadu šajās sacensībās piedalās Cēsu automodelisti, startējot divās modeļu klasēs. Šajā sezonā mūsu komanda uzsvaru liek uz Touring Standart jeb šosejas modeļu klasi, kur startē 7 mūsu komandas pārstāvji. Šīs klases priekšrocības ir ievērojamāki zemākas izmaksas kā citās klasēs.

Pēc notikušajiem 3 posmiem Sandijs Dreimanis ieņem 3.vietu, Ričards Sproģis Brigaders 7.vietu, Matīss Veiss 8.vietu, Miks Stivriņš 9.vietu, Markuss Bērziņš 11.vietu, Lukass Nordens 12.vietu, Luiss Jundzis 14.vietu. Līdz ar mūsu braucēju parādīšanos šajā klasē ir radusies liela interese no citu dalībnieku puses, ar katru posmu pievienojas arvien jauni dalībnieki un konkurence paliek sīvāka.

Otra klase, kur startē mūsu komandas dalībnieki, ir 2WD bagiju klase. Pēc notikušajiem 3 posmiem Sandijs Dreimanis 9.vietā absolūtajā ieskaitē un 4.vietā jauniešu ieskaitē, Ričards Sproģis Brigaders attiecīgi 10. un 5.vietā, Lukass Nordens 11. un 6.vietā.


« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR