••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  Tehniskās jaunrades svētki Brocēnos Pasākumi
4.decembris 2019.

Cēsu Bērnu un jauniešu centra tehniskās jaunrades pulciņu pārstāvji š.g.20.novembrī devās uz Brocēniem, lai piedalītos “Tehniskās jaunrades svētkos”, kas deva iespēju 130 bērniem no Vidzemes, Zemgales un Kurzemes satikties, sacensties, kā arī iepazīties ar dažādiem tehniskās modelēšanas veidiem.ROBOTIKAS pulciņa dalībnieki Edgars Anckiņš un Kristaps Imants Liepiņš lego sumo robotu sacensībās izcīnīja 1.vietu, bet lego robotu mini futbola sacensībās 2.vietu.

AUTOMODELISTU pulciņa dalībnieki sacentās šķēršļu joslas pārvarēšanā. 1.vieta Ričardam Sproģim Brigaderam. Auto modeļu dizaina konkursā 1.vieta Emīlam Neļķem, 2.vieta Mikam Stivriņam.

Vislielākā konkurence bija koka inerces automodeļu un burulaivu sacensībās, kur Cēsu bērnu un jauniešu centru pārstāvēja PRASMJU FABRIKAS pulciņa dalībnieki, šoreiz paliekot bez godalgotajām vietām.

Šāda plaša mēroga “Tehniskās jaunrades svētki” ļāva bērniem parādīt savu meistarību sacensībās ar citu novadu pārstāvjiem, gūt motivāciju turpināt pilnveidot savas prasmes, veicināt komandas saliedēšanos. Arī pulciņu vadītājiem pasākums palīdzēja apmainīties ar pieredzi, tehnoloģijām un idejām, kā arī veidot savstarpēju sadarbību.


« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR