••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  Izaicinājums Cēsu Bērnu un jauniešu centra audzēkņu vecākiem! Pasākumi
15.oktobris 2019.

Skolēnu rudens brīvlaika nedēļā no 21. oktobra līdz 24. oktobrim gaidīsim vecākus, vecvecākus, lai būtu kopā, darbotos un radītu!

Šī būs iespēja kopīgi mācīties, sajust un piedzīvot to procesu, ko ikdienā nodarbībās piedzīvo bērni. Nodarbību, aktivitāšu piedāvājums un laiki aplūkojami zemāk.



Rudens brīvlaika piedāvājums

( pulciņa audzēkņiem, kopā ar vecākiem )

Npk.

laiks

pulciņš

piedāvājums

PIRMDIENA 21. oktobris

1.

16.00 – 18.00

Mākslas darbnīca (sk.Ingūna Briede)

Iekšpuse un ārpuse

2.

18.00 – 19.00

Deju studija „Grācija ” (sk. Jolanta Kataja – Paegle)

Gandrīz kā baletā

3.

17.30 -18.15

Reveranss (sk. Jānis Rukmanis)

Padejosim?

OTRDIENA 22.oktobris

1.

17.00 -19.00

Rokdarbu klase (sk. Sandra Egle)

Adatu spilventiņš (filcēšana ar adatiņu )

2.

17.00 -18.20

Zīmēšana-gleznošana (sk.Marta Blūma)

Krāsu spēles

3.

16.00 – 18.00

Keramika (sk. Dace Linde)

Rotājam krūzi!

4.

14.30 – 17.50

Instrumentspēle

(sk. Guntis Vecgailis)

Muzicēsim kopā!

5.

18.00 -19.20

Brak&Hause dance (sk. Eduards Ruicis)

Ļaujies izaicinājumam!

6.

17.00 -19.00

Kustību laiks (sk. Jurijs Vaido)

Laiks kopā ar vecākiem.

TREŠDIENA 23.oktobris

1.

15.00 – 17.00

Zīda apgleznošana un auduma apdruka

(sk. Sarmīte Radziņa)

Lina auduma spilvendrāna ar dabas materiālu atspiedumiem

2.

16.00 -18.00

Modes un stila aksesuāri

(sk. Mudīte Blūma)

„Garšīgie” atslēgu piekariņi

3.

17.00 -18.20

Modes dizains

(sk. Marta Blūma)

Modes kolāža

4.

16.00 -18.40

Prasmju fabrika

(sk. Andrejs Māsēns)

Virpošana

5.

18.20 -18.50

Vokālā studija „Sekunda”

(sk. Ina Aizgale)

Dziedāsim, ritmizēsim, muzicēsim kopā!

6.

13.30 -15.50

Angļu valoda

(sk. Antra Bāliņa – Diega)

Gatavošanās Helovīniem

7.

15.50 – 18.50

Eksperimentālā studija

(sk. Antra Bāliņa – Diega)

Būšu skaista!( dabiskās kosmētikas līdzekļi)

8.

14.00 -18.00

Daigas darbnīca

(sk. Daiga Jirgensone)

Radi pats!

9.

15.00 – 17.00

Galda hokejs

(sk. Aigars Krūmiņš)

Galda hokeja čempionāts

CETURTDIENA 24.oktobris

1.

16.00 – 19.00

Keramika (sk.Līva Boze)

Ģimenes zīmogs

2.

15.20 – 16.20

Hip – hop (sk. Evita Vāpa)

Dejosim kopā!

3.

15.15 – 18.00

Cipariņa klubs (sk. Baiba Rampāne)

Matemātika spēlēs

4.

17.20 – 18.00

Ritmika / abas grupas/

(sk. Jolanta Kataja Paegle)

Sadosimies rokās!

5.

17.40 -18.20

Popgrupa „Vizbulēni” (sk. Ingrīda Zumberga)

Dziedu ES, Dziedi Tu,

dziedam visi kopā MĒS!

6.

18.00 – 19.00

Deju grupa VIVA

(sk. Inga Cipe)

Būt kustībā !

 

Pasākumu finansiāli atbalsta Valsts reģionālās attīstības aģentūra un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.


« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR