JAUNUMS Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  Galda hokejisti uzsāk jauno sezonu Pulciņi
7.oktobris 2019.

Uzsākoties jaunajam 2019./ 2020.mācību gadam savu sacensību sezonu uzsāk arī Cēsu Bērnu un jauniešu centra galda hokejisti ar startu “Latvijas Amatieru Līgā galda hokejā”.

Pirmais posms, no sešiem, notika Inčukalnā. Teicams starts padevās jaunākās grupas spēlētājam Matejam Zirnītim, kurš iepriekšējā sezonā palika aiz pirmā trijnieka. Pirmajās sezonas sacensībās viņš uzvarēja ne tikai savā vecuma grupā, bet arī absolūtajā ieskaitē, apspēlējot daudz vecākus un ar lielāku pieredz spēlētājus, līdz ar to izcīnot tiesības finālā jau startēt augstākajā līgā, kur savā vecuma grupā, cīnoties ar Latvijas izlases spēlētājiem, izcīnīja augsto trešo vietu. Amatieru Līgā savās vecuma grupās Raivis Rudzītis izcīnīja 3.vietu, Regnārs Šteins 6.vietu, Alans Ņikitins 12.vietu un Markuss Vitte 13.vietu. Šogad galda hokejistiem paredzēts startēt “Latvijas Amatieru Līgā galda hokejā”, kas notiks 6 posmos dažādās Latvijas pilsētās. Sezonas vidū piedalīties starptautiskajos turnīros “Latvija Open” un “Rīga Open”, bet sezonu noslēgt ar dalību “Latvijas čempionātā galda hokejā”. Neizpaliks arī, jau par tradīciju kļuvušais, draudzības turnīrs jaunajiem spēlētājiem “Valmiera – Cēsis – Burtnieki”. Pirmais posms notiks jau rudens brīvlaikā Valmierā. Ziemas brīvlaikā pie mums Cēsīs un noslēgums, pavasara brīvlaikā, Burtniekos.