••• Meklēt
JAUNUMS Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  Deju grupa “VIVA” atgriezusies no koncerttūres Vācijā Pasākumi
25.septembris 2019.

Mūsdienu deju grupa ”Viva” no 17.-23.septembrim devās koncertbraucienā uz Vāciju, lai piedalītos draugu kolektīva ”Step by step” jubilejas koncertā Berlīnē.Daudzām meitenēm šis bija pirmais ceļojums ar kolektīvu, mēģinājumi neierastā vietā, dzīvošana Berlīnes dejotāju ģimenēs, koncerts skatītāju pilnā zālē un citi notikumi, kuri atmiņā būs vēl ilgi.

Gatavošanās braucienam tika uzsākta jau pavasarī, atlasīts un iestudēts deju repertuārs, komplektēts braucēju sastāvs, plānoti maršruti, laiki un citi organizatoriskie jautājumi.

  Berlīnē tika izdejota koncerta programma ar 16 dejām četrās skatuvēs – Radošuma skolas centrā (Kreativitätsschulzentrum Friedrichshain), Pasaules dārzos (Gärten der Welt), Max-Taut skolas aulā (Die Max-Taut-Aula) un Pasaules bērnu dienā Potsdamas laukumā (Potsdamer Platz).

Vācijā pavadītās dienas pagāja, ne tikai dejojot, bet arī iepazīstot Berlīni. Tika apmeklēti parki un muzeji, aplūkoti Berlīnes simboli un slavenākie apskates objekti, iepazīta vāciešu kultūra un sadzīve.

Brauciens bija vērtīgs ne tikai ar to, ka tas lika koncentrēties darbam, deva iespēju uzstāties ārzemēs, bet arī bērniem radīja iespēju salīdzināt, kā dzīvojam, kādas vērtības ģimenēs uzskatām par svarīgām, kā dejojam un ar ko atšķiramies no citu tautu bērniem uz skatuves.

Paldies kolektīva vadītājām - Ingai Cipei un Grietai Jermacānei par entuziasmu un nesavtīgu ieguldījumu deju grupas “VIVA” tradīcijas turpināšanā!

Informāciju sagatavoja: Cēsu Bērnu un jauniešu centra pasākumu organizatore Lāsma Dene 


« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR