••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  25 stundas Presē
27.augusts 2019.

Augustā Cēsīs no saulainās Gruzijas ieradās 2 brīvprātīgās, kas programmas Eiropas Solidaritātes Korpuss ietvaros vienu gadu darbosies Cēsu Bērnu un jauniešu centrā. Cēsniekiem šī nebūs pirmā pieredze uzņemot jauniešus no Gruzijas, taču pašām brīvprātīgajām šī ir pirmā starptautiska mēroga aktivitāte.Projekta mērķis - caur brīvprātīgo darbu ar neformālās izglītības metodēm sniegt iespēju bērniem un jauniešiem gūt jaunas zināšanas un prasmes, veicināt viņu interesi par citām kultūrām un iespējām, ko sniedz Eiropas Solidaritātes korpuss, ka arī veicināt solidaritāti kā vērtību sabiedrībā.

Gada laikā brīvprātīgās iesaistīsies Cēsu novada Jauniešu mājas ikdienas aktivitātēs, kā arī tiks motivētas īstenot savas idejas un iniciatīvas, kas pavisam noteikti bagātinās pilsētas ikdienu ar brīvā laika pavadīšanas iespējām. Šis projekts būs lieliska iespēja iepazīt Gruzijas kultūru, uzzināt nacionālās tradīcijas, tradicionālos ēdienus un iemācīties tautas dejas. Savukārt, kad brīvprātīgās atgriezīsies dzimtenē arī saviem draugiem, radiem un citiem interesentiem varēs prezentēt Latvijas kultūru.

Projekts “25 stundas” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas Eiropas Solidaritātes korpusa, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.


« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR