••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  Cēsīs izskan skolu koru konkursa 1.kārta Pasākumi
29.marts 2019.

28.martā Cēsu Bērnu un jauniešu centrā Koru konkursa 1.kārtā tikās Cēsu, Jaunpiebalgas, Raunas un Priekuļu novadu izglītības iestāžu kori. Trīs koru grupās (zēnu kori, 5.-9., 5.-12.klašu kori un jauktie kori) startēja 13 dziedošie kolektīvi.Dalībniekiem šis bija izaicinājums un pirmais lielais solis ceļā uz XII Latvijas Skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētkiem, kas norisināsies nākošajā 2020.gadā. Gatavošanās notiek pilnā sparā un apgūtais repertuārs pārliecinoši tiek atrādīts jau arī plašākai publikai.

Vērtēšanas komisijas pienākumus 1.kārtas konkursā veica - kordiriģente, Valmieras mūzikas skolas skolotāja Inga Zirne; kordiriģente, Valmieras mūzikas skolas direktore Inese Sudraba; Vispārējo un skolēnu Dziesmu svētku virsdiriģents Arvīds Platpers.

Zēnu koru grupas koriem konkurss šogad ir noslēdzies, taču 5.-9. un 5.-12.klašu grupā 5.aprīlī Valmieras 5.vidusskolā konkursu turpinās četri Cēsu un apvienoto novadu skolu kori:

- A.Kalniņa Cēsu mūzikas skolas un Priekuļu vidusskolas apvienotais 4.-11.klašu skolēnu koris (diriģente Iveta Lapiņa);

- Cēsu 2.pamatskolas 5.-9.klašu koris (diriģente Alise Burašņikova);

- Cēsu Valsts ģimnāzijas meiteņu koris “Volante” (diriģente Ilga Šķendere);

- Cēsu 1.pamatskolas meiteņu koris “Con Anima” (diriģente Ilze Grinfelde).

Savukārt jaukto koru grupā pārāki bija Cēsu Valsts ģimnāzijas jauktais koris “Tomēr” (diriģente Ilga Šķendere), iegūstot ceļazīmi uz konkursa 2.kārtu š.g. 25.aprīlī savās mājās - Cēsu Valsts ģimnāzijā, kur spēkiem mērosies labākie Vidzemes novada kori savā grupā.

Bildes vari aplūkot fotogalerijā.

Rezultati apskatāmi šeit »»».


« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR