••• Meklēt
JAUNUMS Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  Skatuves runātāji gūst pieredzi Vidzemes mēroga konkursā Pasākumi
20.marts 2019.

14.martā Cēsu Bērnu un jauniešu centrā tikās Vidzemes novadu izglītības iestāžu labākie skatuves runas runātāji, lai sacenstos 2.kārtas konkursā par iespēju iekļūt finālā, kas notiks š.g. 3.maijā Rīgas Latviešu briedrības namā.Konkursā tika pārstāvēti 16 Latvijas novadi, to vidū arī Cēsu novads ar talantīgākajiem skolēniem no Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolas, Cēsu 1.pamatskolas, Cēsu Jaunās pamatskolas, Cēsu Pilsētas vidusskolas, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu valsts ģimnāzijas, Cēsu Valsts ģimnāzijas un A.Kalniņa Cēsu mūzikas visdusskolas.

69 dalībnieku konkurencē augstāko novērtējumu un ceļazīmi uz konkursa finālu, kam gan vēl jāgaida rakstisks apstiprinājums, ieguva četri dalībnieki no Cēsu novada – Reinis Zārdiņš (CPV, skolotāja Mārīte Pētersone); Elvis Gūtmanis (DACVĢ, skolotāja Elita Rozīte); Alise Siliņa (AKCMV, skolotāji Gunta Bērziņa un Emīls Lukjanskis); Trīne Žagare (CVĢ, skolotājas Vineta Stīpniece un Sandra Nagle).

Sniegtos priekšnesumus konkursā izvērtēja Valsts Izglītības satura centra sastādīta vērtēšanas komisija, kuras sastavā bija VISC Interešu izglītības un audzināšanas darba nodaļas vecākā referente, režisore Dace Jurka; režisore un pedagoģe Dace Liepeniece; režisore un pedagoģe Anna Jansone.

Rezultāti aplūkojami VISC mājas lapā: https://visc.gov.lv/intizglitiba/dokumenti/teatramaksla/2019_skatuves_runa_rezultati.pdf

Informāciju sagatavoja: Cēsu Bērnu un jauniešu centra pasākumu organizatore Lāsma Dene


« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR