••• Meklēt
JAUNUMS Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  Sniega diena Pasākumi
7.marts 2019.

2019.gada 23.februārī Cēsu pils parkā norisinājās kārtējā Cēsu novada Jauniešu domes organizētā sniega diena. Šogad tajā piedalījās 33 komandas, kuras pārbaudīja savas prasmes un zināšanas 9 aktivitātēs – “dzīvnieku kartiņas”, “čemodāns”, “garšvielu maisiņi”, “bumbiņa glāzēs”, “pudeles un riņķis”, “ragavas”, “kārumu lādēs”, “boulings”. Piemēram, aktivitātē “dzīvnieku kartiņas” dalībnieki pārbaudīja savas zināšanas par Latvijā sastopamo dzīvnieku pēdu nospiedumiem.Komandām bija iespēja pārbaudīt savu precizitāti, metot bumbiņas glāzītēs, kā arī spēku, sviežot čemodānu. Savu izveicību un ātrumu dalībnieki pārbaudīja, ar ragaviņām manevrējot dažādos pagriezienos un cenšoties noturēt kravu. Paralēli aktivitātē m komandām bija iespēja izmēģināt arī pārbaudījumu ar “geocatching” metodēm. Sekojot dažādām norādēm, komandas meklēja konkrētus punktus, kuros atzīmēties.

Tā kā aktivitātes notika ārā, Cēsu novada Jauniešu dome kopā ar biedrību “Youth for City – City for Youth”nodrošināja dalībniekus ar siltu tēju. Apmeklētājiem bija dota iespēja pagatavot arī skautu maizi un pie ugunskura sasildīties. Visas komandas par dalību Sniega dienā un izpildīja visas aktivitātes, ieguva balvas no mūsu sponsoriem.

Vēlamies teikt lielu paldies “Livonija”, “Vinnis”, Vidzemes koncertzālei “Cēsis” , “Ozolkalns”, “Kārumlāde”, “Studio Pizza”, “Dāmu sala”, “Z(in)oo”, “Ķimene”, “Cēsu alus” un Cēsu novada pašvaldībai par atbalstu pasākuma īstenošanā.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.


« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR