••• Meklēt
JAUNUMS Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  Eiropas Brīvprātīgais darbs – iespēja izaugsmei Pasākumi
23.janvāris 2019.

Esi gatavs izaicinājumam? Ja atbilde uz šo jautājumu ir neapšaubāms “jā”, tad Eiropas Brīvprātīgais darbs ir piemērots tieši tev! Ja tevi vēl māc šaubas, tad uzzini, kādas iespējas brīvprātīgais darbs Cēsīs sniedzis jaunietim no Portugāles – Diogo Andre Batista.Diogo Latvijā ieradās 2018.gada 10.janvārī – baltā, sniegotā dienā, lai iepazītu šo valsti un piedzīvotu jaunus izaicinājumus. Šī gada laikā Diogo Cēsu novada Jauniešu mājā kopā ar jauniešiem piedalījās Jauniešu domes sēdēs un kopīgi īstenoja dažādus pasākumus, mācījās latviešu valodu un sniedza iespēju cēsniekiem apgūt spāņu un portugāļu valodu, kā arī iepazīt šīs kultūras.

Šī gada laikā kopā paveikts un piedzīvots daudz – aizvadīta grandioza Jauniešu diena, smelta iedvesmas deva pasākumā “Iedvesmu kosmoss”, kopīgi palīdzēts vientuļajiem senioriem Lielajā talkā, aizsākts video projekts “Turi buru”, mazie cēsnieki iepriecināti Ziemassvētku ludziņā, kopīgiem spēkiem īstenotas konferences un piepildīta Cēsu novada jauniešu dzīve ar brīnišķīgiem pasākumiem.

Brīvprātīgā darba projekta “100% joy” mērķis ir: caur brīvprātīgo darbu sniegt iespēju bērniem un jauniešiem iepazīt dažādas kultūras, valodu, veicināt radošumu un sniegt jaunas prasmes un pieredzi.

Uzdevumi:

- iepazīt kultūru daudzveidību

- popularizēt brīvprātīgo darbu Latvijā

- sniegt iespēju bērniem un jauniešiem gūt jaunas prasmes un pieredzi

- Motivēt bērnus un jauniešus mācīties jaunas valodas un pilnveidot jau esošās valoda prasmes

- Veicināt pašiniciatīvu, radošumu.

Varam pārliecināti teikt – viss notiek un notiks tālāk! Vēl līdz augustam savu brīvprātīgo darbu Cēsīs veiks meitene no Itālijas – Jessica. Ja vēlies vairāk uzzināt par Itāliju un tās kultūru – droši nāc ciemos uz Jauniešu māju, Rīgas ielā 23.

Eiropas Brīvprātīgā darba projektu tēmas ir ļoti dažādas – vide, māksla, kultūra, piederība Eiropai, jaunatnes politika, narkotiku apkarošana, veselības aprūpe, brīvā laika aktivitātes, sports, mediji un komunikācijas u.c.

Pieteikšanās brīvprātīgajam darbam un dalība tajā ir BEZ MAKSAS! Brīvprātīgajā darbā var piedalīties 18-30 gadus veci jaunieši uz laiku no 2 līdz 12 mēnešiem.

Vēlies veikt Eiropas Brīvprātīgo darbu un gūt vērtīgu pieredzi? Raksti anete.darge@gmail.com

Projekts “100% joy” tika finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Bildes skaties FOTOGALERIJĀ.


« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR