••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  "Reveranss" dejotāji ar panākumiem turpina jauno sezonu Pulciņi
23.oktobris 2018.

Cēsu Bērnu un jauniešu centra sporta deju kluba "Reveranss" dalībnieki Patriks Jermolājevs un Luīza Anna Blīgzna 7.oktobrī Rīgā, Biznesa augstskolā "Turība", Latvijas Kausa sacensībās sporta dejās junioru vecuma grupā (2005.-2006.g.dz.) 17 pāru konkurencē izcīnīja ceturto vietu, no goda pjedestāla atpaliekot tikai par punktu. Šajās sacensībās piedalījās arī cēsnieki Marks Morozkovs un Paula Anna Lakstīgala, kuri bērnu vecuma grupā (2007.-2008.g.dz.) 21 pāra konkurencē ieguva augsto otro vietu. Iesācēju grupā uz pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Edvards Zeiza un Evelīna Lāce, bet savās pirmajās kopīgajās sacensībās otro vietu ieguva Kevins Koreņkovs un Karlīna Gladiševa.

20.oktobrī Siguldā norisinājās Latvijas Kausa sacensību 5.posms bērnu grupā. 24 pāru konkurencē Reveranss dejotāji Marks Morozkovs un Paula Anna Lakstīgala ceturtdaļfinālā un pusfinālā sasniedza augstāko tiesnešu novērtējumu (iegūstot attiecīgi 35 un 31 punktu no 36 iespējamajiem), bet finālā izcīnīja trešo vietu, no uzvarētājiem atpaliekot vien par diviem punktiem. Iesācēju grupā Edvardam Zeizam un Evelīnai Lācei absolūtā pirmā vieta.

Jau 3.-4.novembrī Cēsu dejotāji dosies uz starptautiskajām sporta deju sacensībām "Latvia Open", bet 10.novembrī plānots piedalīties Latvijas Meistarsacīkstēs sporta dejās Rīgā.


« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR