••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  Jauniešu diena 2018 Pasākumi
20.septembris 2018.

Gada lielākā ballīte – Jauniešu diena 2018 – 1.septembrī piepildīja Cēsu pils parku ar neaizmirstamām emocijām, spraigām atrakcijām, spēlēm, iedvesmas stāstiem un, protams, fantastiskiem mūziķiem. Šogad Jauniešu diena visnotaļ īpaša – kā nekā nosvinēti saldie 16.

Gluži tradicionāli rīta daļā pasākuma apmeklētājus priecēja Cēsu Bērnu un jauniešu centra un Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas skolas audzēkņu koncerti, Cēsu suņu skolas paraugdemonstrējumi, kā arī dažādas gan izglītojošas, gan izklaidējošas aktivitātes, kas ieinteresētu pašus mazākos ķiparus un viņu vecākus. Pēc bērnu rīta sekoja gaidītākā vakara daļa līdz šim!Cēsu novada Jauniešu domes komanda jau kopš gada sākuma aktīvi meklēja mūziķus, kuriem koncertēt uz vakara daļas galvenās skatuves šajos svētkos. Šogad iespēja tika dota arī divām pašas Jauniešu domes paspārnē augušām grupām – ‘’Unloved by Gravity’’ un „Grēki” –, bet vakara gaitā uzstājās arī tādi Latvijā pazīstami mākslinieki kā „Karaliskais Improvizācijas Teātris”, „Viņa”, „Transleiteris”, „Pirmais kurss”, Agnese Rakovska un ‘’Franco Franco’’.

Enerģijas un emociju devu varēja izjust ne vien galvenās skatuves tuvumā, bet arī svētku zonā „Iedvesmo”, kur ar savu panākumu atslēgu, padomu, humoru vai, sakot visaptveroši, IEDVESMU dalījās Roy Rogers, Jānis Sildniks, Alīna Andrušaite, pēc lielās skatuves svētku sajūtu turpināja sniegt „Karaliskais Improvizācijas Teātris”, „Parādi modi” un Mark Wimberley.

Starp iedvesmu un labu mūziku Jauniešu dienā 2018 arī varēja iztrakoties sporta zonā, dažādās sponsoru sarūpētās aktivitātēs. Piedaloties visās atrakcijās, ikvienam pasākuma apmeklētājam bija iespēja laimēt brīnišķīgu ceļojumu 4 personām no Tallink, kā arī pārsteiguma balvas no mūsu atbalstītājiem.

“Jauniešu diena 2018” nebūtu iespējama bez mūsu atbalstītājiem un draugiem. Sakām lielu PALDIES zinātkāres centram ZINOO, #EUandME, AS “Cēsu alus”, Vidzemes koncertzālei “Cēsis”, ‘’Signtech’’, ‘’Ozolkalns’’, CSDD, ‘’Studio Pizza’’, ‘’LGK atrakcijas’’, ‘’Livonia’’, ‘’Teltis pasākumiem’’, Cēsu suņu skolai, “ZAAO”, “Latvijas maiznieks”, baseinam “RIFS”, “Vinetas un Allas Kārumlāde”, Cēsu olimpiskajam centram, Cēsu pilsētas mākslas skolai, Cēsu centrālajai bibliotēkai, Cēsu Bērnu un jauniešu centram, Cēsu pilsētas sporta skolai, “Drošs internets”, “Vinnis”, “Chepideco”, “Dedeco”, Gunegai Skudriņai, “Masterfoto”, “Storent”, “NoLimits”, “Eventrent”, Cēsu novada pašvaldībai.

Svētku lieldraugi – SEB, “Draugiem group”, “Car4You”, ASV vēstniecība Latvijā, Tallink.

Paldies par uzticību un uz tikšanos Jauniešu dienā 2019!

’’Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros’’


« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR