••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  “Operācija – PRIEKS” Pasākumi
6.augusts 2018.

Biedrība “Youth for City – City for Youth”, sadarbojoties ar Cēsu novada Jauniešu domi ir veiksmīgi uzsākuši projektu “Operācija – PRIEKS”.

Tā mērķis ir - iesaistot jauniešus, izveidot Cēsu novada jauniešu vizuālo identitāti un komunikāciju, tādējādi popularizējot iespējas jauniešiem un veicinot jauniešu iesaisti un dalību sabiedriskajās aktivitātēs un jauniešu organizācijās, kas attīstīs darba tikumu, iniciatīvas un uzlabos dzīves kvalitāti.Te īpašs video ielūgums tev pievienoties projektam un jauniešu dzīves veidošanai Cēsu novadā!

 

Projekta ietvaros jauniešiem plānots organizēt apmācības gan par vizuālās identitātes izstrādes procesa organizēšanu, gan komunikācijas veidošanu ar jauniešiem, izmantojot vizuālo tēlu, vizuālos komunikācijas instrumentus – pasākumu afišas, video atskatus, lai aizsniegtu pēc iespējas lielāku jauniešu skaitu un piesaistītu Jauniešu organizācijām un jaunatnes darbam.

Projekts ir uzsākts un tas ilgs līdz 2019.gada martam, sniedzot plašas iespējas jauniešiem Cēsu novadā.

Projekts (nr. 2-25/34) īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam sadaļas Atbalsts jaunatnes organizāciju darbībai un iniciatīvām, veicinot iespējas jauniešu līdzdalībai. 2.2. Atbalsts jaunatnes organizāciju iniciatīvām jauniešu līdzdalības veicināšanai ietvaros.


« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR